הילארי דאף היסטוריית היכרויות: חברים לשעבר, בעלים

הילארי דאף היסטוריית היכרויות: חברים לשעבר, בעלים

שחקנים, ספורטאים ומוזיקאים, אוי! הילארי דאף היה שם מוכר בתעשייה מאז גילמה את התפקיד האיקוני של ליזי מקגווייר בסדרה המקורית של ערוץ דיסני, המופע של ליזי מקגווייראז זה לא צריך להפתיע שהיא יצאה עם כמה מהשמות הגדולים בביז.

דרך ה איך פגשתי את אביך כוכב יצא עם המנוח אהרון קרטר ו שֶׁלָה הסוכן קודי בנקס costar פרנקי מוניז בתחילת שנות ה-2000, אחת ממערכות היחסים הראשונות שלה היוצרות כותרות ב-2004, כשהחלה לצאת עם רוקרית טובה שרלוט ג'ואל מאדן כשהייתה רק בת 16 והוא היה בן 25. הזוג נפרד ב-2006 לאחר יותר משנתיים ביחד.

"זה היה כל כך מקיף. זה היה כל כך אינטנסיבי. אלו היו החיים שלי" אמרה הילארי בעבר של מערכת היחסים שלהם כמעט 2.5 שנים על "פודקאסט פצצת האהבה", בהנחייתה צעיר יותר costar ניקו טורטורלה. "זה היה כמו כל דקה ביום שלי. זה היה די רציני."

ה סיפור סינדרלה השחקנית המשיכה לצאת עם שחקן NHL לשעבר מייק קומרי בשנת 2007, קשרו את הקשר עם הספורטאי הקנדי המקצועי באוגוסט 2010. הזוג קיבל את בנם הראשון והיחיד המשותף, בנם לוקה, במרץ 2012.

למרות שהזוג נפרד בשנת 2014 לפני שסיימו את גירושיהם בינואר 2016, הם נשארו ידידותיים והם מסורים להורות משותפת לוקה. "מייק נהדר. הוא עדיין מאוד קרוב למשפחה שלנו, אז אני חושב שזה מקל על כולם coparent או cofamily", אחותה של הילארי, היילי דאףמסופר באופן בלעדי Us Weekly באפריל 2019, והוסיפו, "כי בסופו של יום, זה עוסק בלוקה ובמה שטוב לו ואנחנו אוהבים את מייק."

הזמרת פגשה את בעלה כיום, מוזיקאי ומפיק מתיו קומהתוך כדי שיתוף פעולה איתה לנשום פנימה, לנשום החוצה אלבום ב-2015. "הייתה להם כימיה נהדרת באולפן", אמר מקור המקורב להילרי Us Weekly בזמן. "הילארי חושבת שמאט מאוד מוכשר וחמוד."

השניים עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום במסיבת פרסי SAG בינואר 2017, וקיבלו את ילדם הראשון ביחד, הבת בנקסבאוקטובר 2018. לאחר שסולן ליגת הבאולינג של Winnetka העלה את השאלה במאי 2019, הוא והילרי התחתנו בחתונה צנועה שנערכה בחצר האחורית שלהם בלוס אנג'לס בדצמבר אותה שנה.

"אני כל כך אוהב את הרגע הזה," ה זול יותר בתריסר אלום כתבה תמונה של עצמה ושל בעלה לכבוד יום הנישואים הראשון שלהם בדצמבר 2020. "מאט ואני היינו עצבניים מכדי לאכול את יום החתונה שלנו… זה ישר אחרי… טרקנו צלחת של אפליקציות שמישהו הביא לנו לפני שצילם וזה די מסכם אותנו… חטיפים בחיים, חולמים על ארוחת ערב ב-7 בבוקר ומתקוטטים עם ילדים. אה, והתחמקות מהקורונה בשנה הראשונה לנישואים. תמיד איתך מותק. בשבילך. שוב ושוב אני בוחר בך ובזה [heart] תודה שאתה אדם טוב לעזאזל."

במרץ 2021, הילארי ומתיו קיבלו את פני בתם השנייה, מיי, חולקת תמונה מתוקה של עצמה מחזיקה את צרור השמחה החדש שלהם בבריכה לאחר לידת בית עם משפחתה המקיפה אותה. "אנחנו אוהבים אותך יופי," היא כתבה את הכיתוב התמונה בשחור-לבן.

המשיכו לגלול כדי לראות את היסטוריית ההיכרויות המלאה של הילארי דאף!קישור מקור