הילדים מייסון, Reign, פנלופה של סקוט דיסיק תוקפים אותו בסרטון

הילדים מייסון, Reign, פנלופה של סקוט דיסיק תוקפים אותו בסרטון

משחק היאבקות! סקוט דיסיקהילדים של מייסון, ריין ופנלופה, תקפו בשובבות את אביהם בסרטון חדש אחרי האקסית שלו קורטני קרדשיאן לכאורה דחה אותו ביום ההולדת שלו.

"יום הולדת שמח 2 אני!" מייסד Talentless, בן 39, כתב את הכיתוב המקסים שלו אינסטגרם סרטון ביום חמישי, 26 במאי. "הברכה הגדולה בחיי ממש כאן!"

הקליפ הציג את כל שלושת הילדים, אותם הוא חולק עם קורטני, בן 43, מתאבקים וצורחים בצורה מצחיקה עם סקוט על מיטה. ברגע אחד, אבא לשלושה הרים את פנלופה, בת 9, ואת ריין, בת 7, וחיבק אותם. מאוחר יותר, הוא חיבק בעדינות את מייסון, בן 12, על כרית נוספת בחדר כשכולם חייכו וצחקו.

סקוט חלק את הרגע המשפחתי היקר שעות לפני כמה קרדשיאן-ג'נרים – כולל קריס ג'נר, קים ו קלואי קרדשיאן – איחל לו "יום הולדת שמח" ברשתות החברתיות. קורטני היה היחיד שלא פרסם לו מחווה פומבית.

רק חמישה ימים לפני כן, הצעירים השתתפו בחתונה הנופית של אמם בפורטופינו, איטליה, עם בעלה, טרוויס בארקר. סקוט, לעומת זאת, לא נכח באירוע היוקרתי. במקום זאת, כוכב Flip it Like Disick נצפה בביקור בכמה ברים בהוליווד ובמועדון חשפנות בניו יורק במהלך סוף השבוע.

למרות שסקוט וה קרדשיאנס הכוכב כיבד לכאורה את חובות ההורות המשותפת שלהם, הוא הביע את תלונותיו למשפחתו של קורטני על כך שהוא מרגיש מודר מכמה אירועים. עם זאת, גם הילדים של סקוט וקורטני הרגישו מחוץ לחייה החדשים של אמם עם טראוויס, בן 46, לרגע, שהוצג בפרק 4 בסדרת Hulu של השבט המפורסמת.

במהלך הפרק של 5 במאי, שצולם באוקטובר 2021, חשפה קריס, בת 66, שהיא רק הזמינה את ילדיו של טראוויס לחגיגת ההצעה במונטסיטו, קליפורניה. המפיק המוזיקלי חולק את בני הנוער לנדון ואלבמה עם אשתו לשעבר שנה מוקלר. בתו החורגת לשעבר של טראוויס, אטיאנה דה לה הויהנכח גם הוא.

כשקורטני התקשרה לבתה כדי לספר לה שהיא התארסה, פנלופה נשמעה בוכה ואף ניתקה את השיחה עם אמה. לאחר מכן, ריין אמר לקורטני שהחדשות "לא מרגשות".

"פנלופה לקחה את זה קשה," ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אמרה אלום בכתב הוידוי שלה, לפני שהודתה שהיא רוצה שילדיה היו חלק מהאירוסין. "הלוואי שהילדים שלי היו כאן. אני חושב שזה היה גורם להם להרגיש יותר כלולים וחלק מההפתעה. אני יודע שאמא שלי קיבלה את ההחלטה הזאת, וכנראה שזה לא היה הכי טוב שלה".

מאוחר יותר בפרק, קלואה עצר בביתו של סקוט כדי לדון כיצד הוא מרגיש לגבי האירוסין של האקסית שלו. הוא אמנם ציין שהוא בסדר, אבל כוכב הריאליטי בטלוויזיה ציין שהוא היה מעדיף שהילדים ייכללו בחגיגות.

לקורטני וסקוט הייתה מערכת יחסים סוערת מ-2005 עד 2015, שהוצגה לאורך כל הדרך. KUWTK. למרות שהוא יצא עם כמה נשים מאז הפיצול, סיפר מקורב בלעדית בקשר שנישואיה לכוכבת הרוק "כל הדברים הקטנים" "כואבים".

"מה שמישהו יגיד, קורטני הוא זה שברח", הוסיף המקור. "לראות את קורטני וטרוויס מתיזים על האינטרנט מוקפים במשפחת קרדשיאנס הייתה גלולה קשה לבלוע עבור סקוט".קישור מקור