הילדים של בן אפלק וג'ניפר לופז משתתפים בנישואי ג'ורג'יה

רומן משפחתי! בן אפלק ו ג'ניפר לופזהילדים של כולם התכנסו כדי לחגוג את טקס החתונה השני של הזוג בג'ורג'יה.

הילדה של ג'ניפר, אמי, בת 14, נראתה אוחזת ברכבת השמלה של אמם לצד בתו של בן, סרפינה, בת 13, בעוד שאחיה של אמי, מקס, בן 14, עמד לידם, על פי תמונות שפרסמו דואר יומי בשבת, 20 באוגוסט. מאחורי השלישייה עמדו בתו הנוספת של בן, ויולט, 16, וסמואל, 10, כולם לבשו לבוש לבן כדי להתאים לסגנונות החתונה של הוריהם.

בזמן שבן, 50 וג'ניפר, 53, קשרו את הקשר במהלך טקס בלאס וגאס ביולי, הם החליטו לזרוק ערב רב יותר בג'ורג'יה שכללה שלושה ימים של חגיגות. החתונה השנייה כללה כמה פרצופים מפורסמים, כמו גם ילדי הכלה והחתן.

ה תינשא לי כוכב חולק את התאומים אמי ומקס עם הבעל לשעבר מארק אנטוני, בזמן ש ילדה נעלמה השחקן הוא האב לילדים ויולט, סרפינה וסמואל עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר.

ימים ספורים לפני הנישואין, בקשר אישר שהזוג ערך חתונה שנייה באחוזת בן בג'ורג'יה, שנמצאת 35 מייל דרומית לסוואנה.

הטקס בפועל התקיים בשבת, ואילו בני הזוג סיימו את סוף השבוע במנגל ופיקניק ביום ראשון.

ג'יי לו אישרה שהיא ובן היו רשמית בעל ואישה בניוזלטר שפורסם ב-17 ביולי.

ליונל אורמן/SIPA/Shutterstock

"האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנות סבלנות", ה מתכנן חתונה כוכב כתב. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לרישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם".

בליווי ילדיהם, בני הזוג מהרשימה "בקושי הגיעו לקפלת החתונה הלבנה והקטנה". ג'ניפר ציינה שהמקום נשאר פתוח ואיפשרה להם לצלם במכונית קאדילק ורודה.

"אז עם העדים הכי טובים שאפשר לדמיין, שמלה מסרט ישן וז'קט מהארון של בן, קראנו את הנדרים שלנו בקפלה הקטנה ונתנו אחד לשני את הטבעות שנענוד עד סוף חיינו, " היא המשיכה בפתק המתוק. "כאשר אהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, לאהוב וטובים אחד לשני. היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו."

החתונה הראשונה שלהם התקיימה כמעט שלושה חודשים לאחר שבן עלה על השאלה בפעם השנייה באפריל 2022. ג'ניפר הודיעה על אירוסיהם על ידי שיתוף סרטון של היהלום הירוק והמדהים על הקמיצה שלה באינסטגרם.

"מוצאי שבת בעודי במקום האהוב עלי עלי אדמות [in the bubble bath]אהבתי היפה כרעה על ברך אחת והציעה נישואים", גילתה דרכה זמרת "על הרצפה". onthejlo.com ניוזלטר ארבעה ימים לאחר שיתוף עם העולם שהיא ובן היו מאורסים.

לאחר שהתארסו ב-2002, בן וג'ניפר היו אמורים להתחתן בעבר בספטמבר 2003, אך דחו את החתונה בגלל יותר מדי "בדיקה תקשורתית". הם נפרדו בינואר 2004, ביטלו לחלוטין את הנישואין ואת הרומן שלהם. הזוג התחבר מחדש בסוף אפריל 2021, שבועיים בלבד לאחר שג'ניפר ופרדה מארוסה לשעבר אלכס רודריגז.

קישור מקור