הילדים של קורטני וסקוט מגיבים על האירוסין שלה ושל טרוויס

מרגישים מנותקים? פנלופה דיסיק בכה אחרי אמא קורטני קרדשיאן גילתה שהיא ו טרוויס בארקר התארס במהלך הקרדשיאנס יום חמישי, 5 במאי, פרק.

אחרי שלושה פרקים של המתנה, סוף סוף המעריצים זכו לראות איך מייסד פוש, 43, ו אירוסין של מתופף Blink-182– מה שקרה באוקטובר 2021 על החוף במונטסיטו, קליפורניה – באמת ירד. על מנת לשמור על הסוד ולהציל סקוט דיסיקלתחושתו, משפחת קרדשיאן-ג'נר השאירה אותו ואת שלושת ילדיו עם קורטני – מייסון, 12, פנלופה, 9 ו-Reign, 7 – מחוץ למעגל בכל הקשור לתוכניות הצעות.

"איך אני מספר לילדים שלי? אני מרגישה שאני צריכה לספר להם עכשיו כי הם יראו את זה באינטרנט", שאלה קורטני את משפחתה לאחר שטרוויס, בן 46, כרע על ברך. "אוי תורה, קיבלתי שיחות שלא נענו מ-P אז אני צריך ללכת להתקשר אליה."

באדיבות Hulu

אם לשלושה עזבה מיד את שולחן האוכל כדי להשיב לבתה. "מה שלום הילדה שלי? אתה רוצה לדעת מה הייתה ההפתעה שלי? התארסנו", אמר קורטני בשיחה. אפשר היה לשמוע את פנלופה בוכה לפני שניתקה את השיחה עם אמה. ריין אמר לקורטני שהחדשות "לא מרגשות", בעוד מייסון מעולם לא ענה לטלפון.

"פנלופה לקחה את זה קשה," הסבירה קורטני בכתב הוידוי שלה. "אני חושב שזה שינוי גדול עבורה. למרות שהיא אוהבת את טרוויס, היא לא יודעת מה זה אומר".

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום המשיכה ואמרה שהיא רוצה שילדיה "ייכללו בהחלטה וחלק מההפתעה". קורטני הוסיפה, "אני יודע שאמא שלי קיבלה את ההחלטה הזו, וכנראה שזו לא הייתה הטובה ביותר שלה."

אחיותיה של קורטני הצטרפו אליה כשהיא כינתה את ילדיה ו קלואי קרדשיאן גילה שסקוט, בן 38, כבר ידע על האירוסין. הוא הביע את דאגתו עם המייסדת Good American, 37, ושאל אותה מדוע הילדים לא היו שם ותהה אם הוא לא הולך להיות "מעורב במשפחה". קלואה המשיכה לשאול אם הילדים חושבים שהם "מאבדים את אבא שלהם" בעקבות החדשות על האירוסין של אמם.

מקור אמר באופן בלעדי סגנון חיים בדצמבר 2021 שסקוט היה "מנסה למצוא אישה שהוא יכול להשתקע איתהעכשיו כשהאקס שלו המשיך הלאה באופן רשמי. המקורב הוסיף, "חבריו אומרים שהוא לא מרוצה יותר לשחק במגרש". עם זאת, הם ציינו שסקוט "לא יכול שלא להרגיש קצת פגוע" על אהבתם של קורטני וטרוויס.

במקום אחר ב הקרדשיאנס פרק, סקוט התבדח שהוא הולך "ללכת על" קלואה או קים עכשיו. בנימה רצינית יותר, ה הפוך את זה כמו דיסיק הכוכב התוודה, "אני תמיד אוהב את אחותך."

קישור מקור