הילדים של Meghan King מקבלים מחלת כף רגל ופה: פרטים

צ'ק גשם. עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום מייגן קינג נאלצה לבטל את נסיעתה לדיסנילנד עם שלושת ילדיה לאחר שכל ילדיה אובחנו עם מחלת כף רגל ופה.

"קיצור סיפור ארוך, הילדים שלי חלו במחלת ידיים, כף רגל ופה ונאלצנו לבטל את הטיול שלנו בדיסנילנד", שיתף כוכב הריאליטי לשעבר באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 2 באוגוסט, שלושה ימים בלבד לפני הנסיעה המתוכננת שלהם. "התמונות האלה צולמו (בגן החיות!!!) רגעים לפני שהבנתי שהם נדבקו (90% מהמבוגרים חסינים) מהנגיף המדבק מאוד".

באדיבות Meghan King

על פי CDC, HFMD שכיח בילדים מתחת לגיל 5 ויכול לכלול פצעים בפה, פריחה בעור, חום ותסמינים דמויי שפעת. המחלה בדרך כלל אינה רצינית, אך היא מדבקת מאוד.

מייגן, שחולקת את הבת אספן, 5, ובנים תאומים בני 4, הארט והייז, עם הבעל לשעבר ג'ים אדמונדסהמשיך לשתף את פרטים על האבחנה של ילדיה לבלוג שלה, כשהיא מסבירה שילדה הבכור הוא שהבחין לראשונה בפצעים.

"אספן שאלה אותי מה הן הנקודות האלה על הידיים שלה. … לכן, כשבדקתי במהירות את ידה של אספן וראיתי את 'הנקודה הקטנה' הזו שהיא התלוננה עליה, ראיתי סימן לבן קטן על האצבע הזרת שלה ואמרתי לה שזו צלקת ישנה", היא כתבה והוסיפה כי בתה היא " קצת דרמה קווין".

ילידת מיזורי המשיכה לקחת את השלישייה שלה לגן החיות שבו אספן "הזכירה כל הזמן את ה'נקודות' האלה שמג'אן הגיעה למסקנה שהן עקיצות יתושים לפני מריחת הידרוקורטיזון. אחרי אחר צהריים בגן החיות עם "שלושת הבכיינים שלה [sic] ילדים," אמרה האם החד הורית, "באורח פלא [managed] לחפש בגוגל 'פריחת הנקודה' המוזרה הזו."

"אני נתקלת בדף כשהוא מכה בי: לילדים האלה יש מחלת ידיים, כף רגל ופה", הסבירה. "אני קצת מתכווץ ממבוכה וחרטה כשאנחנו יוצאים [the zoo] רחוק ככל האפשר מזרים."

לאחר אבחון רופא, נדרשה המשפחה להסגר בזמן שהילדים מדבקים.

"תודה לאל שהילדים שלי לא נפגעו קשות", כתבה. "לא היו להם חום, וחוץ מזה שהם קצת בכיינים [sic] הם הרגישו בסדר, אכלו בסדר והתנהגו כרגיל".

זו לא הפעם הראשונה שאם לשלושה ילדים נפתחת לגבי בריאות ילדיה. בפוסט בבלוג של אוקטובר 2020, Meghan שיתפה שהיא "הוקלה" לאחר שבנה הארט אובחן כחולה בשיתוק מוחין.

"זו האבחנה הנוראה שפעם ידעתי שמגיעה מאז אותו יום גורלי חיפשתי בגוגל את הדבר הנכון וזה פגע בי כמו משאית: CP", כתבה אז. "ידעתי שזה CP מאז שהארט היה בן כמה חודשים. פשוט ידעתי."

"המוח של הארט אינו משותק, אבל יש אזורים מסוימים של נזק. CP מתבטא בפשטות כהפרעה מוטורית. זהו", הוסיפה, לפני שסיכמה שהאבחנה שלו "לא משנה דבר".קישור מקור