הילד של ג'יי לו אמי מוניז בארוחת ערב בפריז עם אמא, בן אפלק

בונסואר! ג'ניפר לופזהילדה של אמה מונייז נהרגה לחלוטין בטי גרפי ובמכנסיים שחורים בגזרה גבוהה בזמן ארוחת ערב צרפתית עם אמם, בן אפלק ובנותיו, סרפינה וויולט.

המשפחה המעורבת יצאה ממכונית וצעדה לכיוון מסעדת מנקו ביום שישי, 22 ביולי, בעיר הרומנטית, לפי תמונות שהגיעו ע"י חיי הוליווד. אמי, בת 14, נראתה מתנדנדת חולצת טריקו גרפית גרפית בשחור-לבן, שרשרת שחורה אחת וצ'וקר לבן אחד וזוג נעליים שחורות כשהן הלכו לצד ילדיו של בן. מצד אמא שלהם, האמנית "בדרך שלי", בת 52, לבשה שמלה שחורה ועקבים אלגנטיים ללא שרוולים, בעוד שה בר מכרזים השחקן, בן 49, לבש חולצה לבנה מכופתרת ופשוטה, מכנסיים שחורים ונעליים תואמות.

שעות קודם לכן, הנער המסוגנן של ג'יי לו נראה הולך עם סרפינה, בת 13, מאחורי ג'ניפר ובן כשכולם מטיילים בעיר. לטיול הפשוט, אמה נדנדה חולצת טריקו צהובה "רולינג סטון", מעיל פחם, ג'ינס ומגפי קרב בצבע חום.

MEGA

בנוסף לאמה, ה תינשא לי השחקנית חולקת את מקס מונייז עם הבעל לשעבר מארק אנטוניבזמן ש ארגו כוכב חולק את שתי בנותיו ובנו סמואל עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר.

לג'יי לו ולילדה היה שבוע עמוס עד כה, כשהמתבגרת נראתה כמעט שבוע לפני חוגג את החתונה של אמם בלאס וגאס על ידי פוזות אלביס פרסליקדילאק וינטג' הוורודה של. לצורך הצילום, אמי הרימה סמל "רוק על" בידיהם כשהם ישבו ליד מושב הנהג.

ביום ראשון, 17 ביולי, בקשר אישרו שג'ניפר ובן קשרו את הקשר באופן רשמי בטקס מקסים בעיר החטאים. לאחר שהם החליפו נדרים, כוכבת הפופ "Jenny From the Block" שיתפה את החדשות באמצעות הניוזלטר שלה, On the JLo.

"האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנה סבלנות", כתבה אז. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לרישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם".

בני הזוג כנראה "בקושי הגיעו לקפלת החתונה הלבנה הקטנה", לפי הפוסט של ג'יי לו, אבל הם עדיין הצליחו לומר באופן רשמי, "אני כן".

"אז, עם העדים הכי טובים שאפשר לדמיין, שמלה מסרט ישן וז'קט מהארון של בן, קראנו את הנדרים שלנו בקפלה הקטנה ונתנו אחד לשני את הטבעות שנענוד עד סוף חיינו. ," היא הוסיפה. "כאשר אהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, לאהוב וטובים אחד לשני. היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו."

קישור מקור