הילד של טראוויס בארקר נהרג על האזנה לשירי קניה ווסט

דרמה משפחתית? טרוויס בארקרהילד של לנדון בארקר נקרא על ידי מעריצים על כך שהאזין לאחד מהם קים קרדשיאןבעלה לשעבר קניה "יה" ווסטהשירים של.

ביום שישי, 6 במאי, שיתף לנדון, בן 18, א טיק טוק סרטון שבו הוא סינכרן שפתיים לשיר של Ye "Runaway", והמעריצים חשבו במהירות על דודתו החורגת, בת 41, תוך כדי הגירושים המתמשכים שלה מזוכת פרס הגראמי, 44.

"דודה קים לא תאהב את זה", הגיב אחד משתמשי TikTok.

"דודה קים והדוד פיט הרגע הורידו אותך [Christmas] רשימה לשימוש בצליל הזה", כתב אחר.

אחד העוקבים הרחיק לכת וטען, "אז, קים היא לא הדודה האהובה עליך, אני מניח".

רק יום אחד לאחר מכן, אחותו של לנדון, אלבמה, שיתפה צילום מסך של אותו שיר דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שבת, 7 במאי.

פעילות המדיה החברתית של בני הנוער באה ממש על עקבות הפרק האחרון של Hulu's הקרדשיאנסשהציגה את הצעת החוף של אביהם מאוקטובר 2021 לאמם החורגת לעתיד, קורטני קרדשיאן.

באדיבות לנדון בארקר/טיקטוק

לנדון, אלבמה, 16, ואחות חורגת אטיאנה דה לה הויה – את כולם חולק טרוויס, בן 46, עם אשתו לשעבר שנה מוקלר – כולם היו נוכחים באירוע הגדול. Momager קריס ג'נר ארגנה הפתעה משפחתית מלאה למייסדת פוש, 42, לאחר שהיא וטרוויס נכנסו לחדר המלון שלהם לאחר ההצעה. ברגע שכולם התיישבו לארוחת ערב, לנדון לקח רגע כדי לחלוק דברי ברכה למתופף Blink-182 ול- מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום.

"אתחיל ואומר שמעולם לא ראיתי את אבא שלי מאושר כל כך", פתח המוזיקאי הצעיר בנאומו. "וכדי שיהיה קצר וקולע, אני ממש שמח בשבילו. ואני יודע שזה יימשך זמן רב ויהיה חלק מדהים מהחיים שלנו ומהמסע שלנו".

אלבמה, לנדון בארקר נקרא על ידי מעריצים על האזנה לשירים של
באדיבות אלבמה לואלה בארקר/אינסטגרם

נראה שכל שלושת ילדיו של טרוויס די צמודים לשבט קרדשיאן-ג'נר, שכן נראה היה שכולם בשולחן נראים מהנאום המתוק של לנדון. לפני כן, הוא ואחותו הראו את תמיכתם בקורטני בכך שהגיבו על כמה מהפוסטים שלה באינסטגרם ותייגו יחד עם הזוג המאושר במספר טיולים, כמו טיול סקי ליוטה באפריל 2021.

קורטני וטרוויס התחילו לצאת בסוף 2020 לאחר שנים של היותם חברים ושכנים. עד פברואר 2021, הם הפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי ונהנו מאינספור חופשות יחד עם ילדיהם, כשקורטני חולקת את מייסון, ריין ופנלופה דיסיק עם האקסית סקוט דיסיק. לאחר שמונה חודשים של היכרויות, טרוויס הציג את השאלה במונטסיטו, קליפורניה, באוקטובר 2021. באותו לילה, אלבמה ולנדון בירכו בפומבי את ציפורי האהבה.

"כל כך שמח בשבילכם", כתבה אז אלבמה בסטורי באינסטגרם. "אני אוהב [you] שניהם."

לנדון הלך בעקבותיו על ידי שיתוף סרטון של בני הזוג דרך הסטוריז שלו באינסטגרם, וכתב, "מזל טוב [Kourtney] ו [Travis]אני כל כך שמח בשבילכם אוהבים אתכם כל כך [sic]."

מצידה של קים, מייסד סקימס הגיש בקשה לגירושין מהאמן "חזק יותר" בפברואר 2021 לאחר כמעט שבע שנות נישואים. בתחילה הייתה להם מערכת יחסים משותפת קפואה בעקבות הפיצול שלהם – מכיוון ששניהם חולקים ילדים נורת', סיינט, שיקגו ומזמור – כשקים מזכירה שהם בקושי דיברו, ואז זה השתפר לכאורה עד אמצע 2021 כשהם ראו מבלים יחד. עם זאת, זה השתנה ברגע שקים התחילה רומן עם סאטרדיי נייט לייב קומיקאי פיט דיווידסון בסוף אוקטובר 2021 לאחר שהיא אירחה SNL לראשונה באותו חודש.

Ye תקף בפומבי גם את קים וגם את פיט בכמה דרכים, כולל באמצעות הקליפ שלו ב-2 במרץ עבור "Eazy", שכלל תמונות אלימות של פיט נקבר בחיים. Ye כינה גם את יליד סטטן איילנד "Skete" במספר פוסטים באינסטגרם שנמחקו מאז, כדרך להעליב אותו. סגנון חיים לאחר מכן אישר ב-2 במרץ כי שופט הכריז על קים רווקה באופן חוקי לאחר שביקשה זאת בדצמבר 2021.

למרות הדרמה עם Ye, האיש המצחיק וכוכבת הריאליטי הפכו חזק. קים לקחה על עצמה לשתף כמה תמונות של החבר שלה באמצעות אינסטגרם, והצמד השתתפו בכמה אירועי שטיח אדום במהלך שנת 2022, כולל ארוחת הערב של כתבי הבית הלבן ב-30 באפריל ו-Met Gala ב-2 במאי.

קים שיתפה תמונה מדהימה של השטיח האדום של שניהם דרך אינסטגרם בעקבות הערב הגדול ביותר של האופנה, וכתבה לו את הכיתוב "נפגשו עם 2022".

קישור מקור