היסטוריית ההיכרויות של ג'ניפר גארנר: ראה חברים ובעלים לשעבר

היסטוריית ההיכרויות של ג'ניפר גארנר: ראה חברים ובעלים לשעבר

ג'ניפר גארנר יש לה הרבה דברים, אז זהלא פלא שהשחקנית המצליחה והמוכשרת מצאה אהבה עם קומץ רווקים זכאים.

במהלך השנים, ה ניסים מגן עדן הכוכב נקשר רומנטית לאיש עסקים מוכשר ולכמה חתיכים הוליוודיים. למרות שהיא שם מוכר בכל בית, נראה שג'ניפר פתוחה להיכרויות עם גברים שמנהלים חיים פרטיים יותר.

ג'ניפר הפכה לאחת מאהובותיה של אמריקה לאחר שכיכבה בתור סידני בריסטו בסדרת ABC כינוי החל משנת 2001. "אני לא זוכר שהיה לי כיף יותר לעבוד עם מישהו ממה שהיה לי לעבוד איתה", היוצר ג'יי ג'יי אברמס אמר בזמן שדיבר עליה יריד ההבלים בשנת 2016. "היא חכמה-מצחיקה – היא גורמת לך לרצות להיות מצחיקה יותר ויותר, ואתה יודע שכאשר אתה זורק את הטוב ביותר שיש לך בדרך שלה, היא תעשה את זה טוב יותר. אף אחד לא מושלם. אבל אף אחד לא ג'ן גארנר."

במהלך תקופתה בסדרה, השחקנית עוררה שמועות רומנטיות עם הכוכבת שלה דאז מייקל ורטן בעקבות הפרידה שלה מהבעל לשעבר סקוט פולי. בעקבות גירושיה מה פליסיטי כוכב, היא התאהבה עד מעל הראש בן אפלק, והם המשיכו להתחתן ולקבל את פני הילדים ויולט, סרפינה וסמואל.

הצמד עבר בסופו של דבר פרידה מתוקשרת מאוד ביוני 2015, אבל היא חשפה את תוכניותיה להישאר ביחסים טובים עם בן לאחר הפיצול.

"העיקר הוא הילדים האלה – ואנחנו לגמרי בקנה אחד עם מה שאנחנו מקווים עבורם", אמרה ג'ניפר באותו ראיון ב-2016.

שנתיים לאחר מכן באוקטובר 2018, אושר שהכוכב המועמד לאמי נמצא במערכת יחסים עם היזם ג'ון מילר. הרומן נמשך בתחילה במשך שנתיים, כמו בקשר אישרו באוגוסט 2020 שהם נפרדו לפני שלוס אנג'לס "נכנסה לנעילה" בתוך מגיפת הקורונה. עם זאת, במאי 2021, השניים חזרו לפעול.

בינואר 2023, השחקנית של Dallas Buyers Club ראתה "עתיד לטווח ארוך עם [John]", אמר מקור Us Weekly.

"אין שום רצון מצידה להאט את הקצב, לבלות פחות זמן ביחד או משהו כזה", אמר המקורב. "היא פשוט החליטה אחרי הרבה מחשבה שהיא פשוט לא ממהרת לרדת במעבר כרגע, ושהיא מרגישה מאושרת לחלוטין מוקירה ונהנית ממה שיש להם – בינתיים – ללא תווית רשמית".

המשיכו לגלול כדי להציץ לאחור בהיסטוריית ההיכרויות של ג'ניפר.

קישור מקור