היסטוריית היכרויות עם ג'ניפר לופז: בעלים לשעבר, ארוסים ועוד

היסטוריית היכרויות עם ג'ניפר לופז: בעלים לשעבר, ארוסים ועוד

זמר ג'ניפר לופז יש היסטוריית היכרויות מרשימה של A-listers! מאז הופעת הבכורה שלה בהוליווד, לזמרת "Ain't Your Mama" יש חלק ניכר מהחברים – מ שון "דידי" קומבס ל בן אפלק – ובעלים, כולל נישואים של שבע שנים ל מארק אנטונישאיתו יש לה שני ילדים (ברצינות מקסימים).

אחרי שקראתי זה מפסיק עם רקדן גיבוי קספר סמארט באמצע 2014, האמן "על הרצפה" המשיך הלאה עם MLB alum אלכס רודריגז. המועמד והספורטאי לגראמי התחילו לצאת ב-2017 והודיעו על אירוסיהם שנתיים לאחר מכן. למרבה הצער, באפריל 2021, ג'ניפר ואלכס אישרו בפומבי את הפרידה שלהם לאחר ארבע שנים ביחד.

"הבנו שאנחנו טובים יותר כידידים ומצפים להישאר כאלה", כתבו בני הזוג לשעבר בהצהרה משותפת היום. "נמשיך לעבוד יחד ולתמוך אחד בשני בעסקים ובפרויקטים המשותפים שלנו. אנו מאחלים את הטוב אחד לשני ולילדים אחד של השני. מתוך כבוד אליהם, ההערה הנוספת היחידה שיש לנו לומר היא תודה לכל מי ששלח מילים טובות ותמיכה".

ההצהרה שלהם הגיעה חודש לאחר שסיפר מקור בקשר הצמד היה "בהפסקה" על רקע בעיות מערכות יחסים. "זה עבר הרבה זמן. היו בעיות אמון והקשר פשוט לא עבד. שניהם עצובים על זה", אמר אז המקורב. "היא נותנת עדיפות למשפחה ולילדים שלה. אולי הם יחזרו להיות ביחד בעתיד אבל צריכים זמן כדי להבין מה הם באמת רוצים".

זה לא אומר שילידת ברונקס ומנצחת ה-World Series השאירה דברים בתנאים רעים, מכיוון שהיא נשארה ידידותית עם רוב האקסים שלה. ג'ניפר עדיין קרובה להפליא עם הבעל לשעבר מארק, איתו היא חולקת את התאומים מקס ואמה. הזמרת פתחה על הגירושים ההרסניים שלהם במהלך הופעה ב המופע של מרדית ויירה.

"הרבה מזה פרטי, אבל במקביל, אתה פשוט מגיע להבנה כמו 'זה לא הדבר הכי טוב לכולנו', וזה מה שזה מסתכם. וכשיש לך ילדים, אתה צריך לחשוב על הדברים האלה", הודה האמן "אהבה לא עולה דבר". "זה כבר לא רק עליך, זה קשור אליהם. ורציתי את המצב הטוב ביותר עבור כולנו, ואני חושב שגם מארק עשה זאת, וזה מה שאנחנו מרגישים שעשינו”. מאז היא התחממה עם הארוס לשעבר בן.

למבט לאחור על היסטוריית ההיכרויות של ג'ניפר, גלול דרך הגלריה למטה!

קישור מקור