היסטוריית היכרויות עם ג'סיקה סימפסון: חברים לשעבר, בעל

היסטוריית היכרויות עם ג'סיקה סימפסון: חברים לשעבר, בעל

ב ג'סיקה סימפסוןספר הזיכרונות של 2020, ספר פתוח, הזמרת לא התאפקה כשדיברה על החברים לשעבר שלה. בשנות ה-90, בת ה-39 עלתה לכותרות כשהחלה לצאת עם סולן 98 מעלות ניק לאשיאבל כוכבי הפופ קראו לזה לפרוש לאחר ארבע שנות נישואים בשנת 2006. לאחר מכן, השחקנית המשיכה לצאת עם כמה פרסומים בהוליווד, ועכשיו, היא מדברת בפומבי על הפגישה שעברה.

לפני גירושיה, ג'סיקה טוענת שקיימה יחסי מין עם ניק פעם נוספת לפני שהם סיימו את הדברים לתמיד, מה שנתן לה אישור ש"האיש הזה לא היה בעלי יותר", כתבה.

לאחר מכן, ניק הופיע בסרט דוקומנטרי, שבו דיבר על הבעיות שלהם. "צפיתי בו מציג את עצמו כקורבן, מטיל אותי בתור האדם האנוכי הזה", אמרה. "אז הוא הזכיר שהדלת עדיין פתוחה כדי שנחזור להיות ביחד. המשכתי למשוך את השמיכה מעל פניי כדי להסתתר כי הרגשתי כל כך חשופה. זה היה כל כך לא מכבד, ו [he] גרר אותי בחזרה למסלול שלו כשרק התחלתי לעזוב [the relationship]."

אז, הבייבי הבלונדינית הזמינה את ניק כדי לנקות את האוויר על מה שהוא אמר. "הוא צלצל בפעמון, ומתוך רפלקס חיבקתי אותו. גם אני התכוונתי לזה. למרות הכעס שלי, התגעגעתי אליו", הוסיפה. "לא הכרתי דרך אחרת לשפר את זה, אז שכבתי איתו." עם זאת, ג'ס ציין כי "אין קשר".

ג'סיקה גם פירטה על מערכת היחסים שלה עם ג'ון מאייר וגילה מדוע דברים מעולם לא הסתדרו ביניהם. "הוא דיבר עליי בשמי במונחים הכי משפילים. אתה יכול לחפש את זה כי הייתי צריך להישאל על הציטוטים האלה בכל ראיון שעשיתי במשך כשנתיים או שלוש", היא כתבה בהתייחסה לראיון של ג'ון ב-2010 עם פלייבוישם הוא כינה אותה "הנפלם המיני שלו".

אחרי שנישקה כמה צפרדעים, ג'סיקה מצאה אותה באושר ועושר עם בעלה, אריק ג'ונסון, בשנת 2010. הזוג התחתן בשנת 2014 וחולקים שלושה ילדים – מקסוול, אייס וציפורית. "הוא רוצה לדעת עליך הכל – הטוב והרע," היא אמרה זוֹהֵר מגזין על בעלה. "מצא מישהו כזה. זאת אומרת, נדרשו גירושים והרבה מאוד מערכות יחסים ארוכות ואינטנסיביות כדי להגיע לשם, אבל הצלחתי".

ולא, אף אקס אחד לא שלח לה איחולים אחרי שפרסמה את המספר. "אף אחד מהגברים האלה לא פנה אליי, ולא ציפיתי שאף אחד מהם יעשה זאת", אמרה Us Weekly. "כולם מכירים את הסיפורים האלה, אז אני לא חושב שכל זה הפתיע אף אחד מהם."

ובכן, אנחנו אוהבים לראות את ג'ס כל כך שמחה בימים אלה! גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את היסטוריית ההיכרויות של הזמר "איתך".

קישור מקור