היסטוריית היכרויות עם טריסטן תומפסון: לשעבר, רשימת חברות

היסטוריית היכרויות עם טריסטן תומפסון: לשעבר, רשימת חברות

גבר של נשים! טריסטן תומפסון יצא עם כמה נשים במהלך השנים.

הרומן הכי גבוה של שחקן שיקגו בולס היה עם קלואי קרדשיאןאיתם יצא לסירוגין מ-2016 עד 2021. העליות והמורדות של מערכת היחסים שלהם שיחקו על מתעדכן עם הקרדשיאנים ו הקרדשיאנס.

כשקלואה הייתה בהריון עם בנם הראשון, בתם טרו תומפסון, ב-2018, טריסטן בגד באם לעתיד כשהייתה בחודש התשיעי להריונה. בעוד שכוכב הולו נפגע ממעשיו של הספורטאי, היא החליטה לתת לו הזדמנות נוספת.

ואז ב-2019, שחקן ה-NBA נתפס שוב בוגד בקלואי קיילי ג'נרהחבר הכי טוב של אז, ג'ורדן וודס. ההורים המשותפים החליטו להיפרד רק 10 חודשים לאחר שיליד קנדה נתפס לראשונה בוגד בכוכב הריאליטי.

לאחר ששמרו מרחק אחד מהשני, קלואה וטריסטאן הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם כשהם בהסגר יחד עם True בשיאה של מגיפת COVID-19 במרץ 2020.

עם זאת, הפיוס שלהם היה קצר מועד. דרמה התפתחה כשקלואה גילה שלטריסטן יש מערכת יחסים מתמשכת עם מראלי ניקולסהרות את ילדם במרץ 2021.

המאמנת האישית לשעבר הגישה תביעת אבהות נגד טריסטן ביוני 2021. טריסטן הגיבה בכך שהודתה בכך שהזוג קיים יחסי מין בזמן שהיא טענה, אך הכחישה שהוא אביו של התינוק וביקש בדיקת אבהות. Maralee ילדה מאוחר יותר תינוק ב-1 בדצמבר של אותה שנה. בינואר 2022, טריסטן חשף שתוצאות בדיקת האבהות אישרו שהוא אביו של בנו של מראלי, תיאו.

קלואה וטריסטן נפרדו סופית לאור תביעת האבהות הפצצה, אם כי נראה שהאקסים ימשיכו להורות יחד לאחר שנחשף שהם מצפים לתינוק מס' 2 באמצעות פונדקאות.

הזוג הרה באמצעות פונדקאית בנובמבר 2021, חודש אחד בלבד לפני שפרסמו החדשות על הרומן של טריסטן עם מראלי.

איש הטלוויזיה אישר שהם מצפים לילדם השני ביחד ביולי 2022. "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אמר נציגו של קלואה ל-In Touch. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

קלואה, מראלי וג'ורדן הן לא הנשים היחידות שטריסטן נקשר אליהן רומנטית. המשיכו לגלול כדי לראות עם מי עוד הוא יצא במהלך השנים.

קישור מקור