היסטוריית היכרויות עם קייטי הולמס: ראה חברים ובעלים לשעבר

היסטוריית היכרויות עם קייטי הולמס: ראה חברים ובעלים לשעבר

יש לה לא מעט אקסים מפורסמים! קייטי הולמס לא רק גונב את ההצגה על המסך אלא גם בסצנת ההיכרויות.

ה דוסון קריק אלום נקשר לכמה פרצופים מפורסמים במהלך השנים, כולל קוסטר לשעבר ג'ושוע ג'קסון ושחקן כריס קליין. המפורסם ביותר, קייטי התחילה לצאת תום קרוז בשנת 2005, והתחתן עם משימה בלתי אפשרית מככבת קצת יותר משנה מאוחר יותר בנובמבר 2006. במהלך שבע שנות מערכת היחסים שלהם, קייטי וטום נראו בלתי נפרדים, אבל ביוני 2012, השחקנית הגישה בקשה לגירושים. יחד הם חולקים בת אחת.

בעקבות הפרידה שלה מהאהבה הוותיקה טום, קייטי עוררה כמה שמועות רומנטיות גדולות עם ג'יימי פוקס לאחר שנראו רוקדים יחד באירוע צדקה בניו יורק בשנת 2013. לאורך שש שנות מערכת היחסים שלהם, בני הזוג היו ידועים בכך ששמרו על אהבתם פרטית. כמה חודשים לפני הפסקתו, ה באטמן מתחיל ו כּוֹחַ כוכבים התחילו להתפרסם עם מערכת היחסים שלהם, לאחר שהגיעו יחד ל-Met Gala 2019. לצערי, בקשר אישר באוגוסט 2019 כי השניים הלכו רשמית לדרכם. לאחר הפיצול ביניהם, סיפרו מקורות בקשר אך ורק שקייטי מסתדרת מצוין.

"הפוקוס העיקרי שלה הוא העלאה [her daughter], שבו היא כל כך גאה. להיות אמא ושחקנית מספיק לה כרגע", אמר המקורב בספטמבר 2019. "כמובן, היא הייתה רוצה לפגוש את הנפש התאומה שלה, אבל היא לא מיואשת. היא לא יוצאת עכשיו, אבל היא גם לא מתנגדת לזה. קייטי חיה את חייה, היא באמת נמצאת במקום מאושר. אף אחד לא צריך לדאוג לה".

קייטי התחילה לעשות כותרות בחיי האהבה שלה שוב כשהשחקנית הייתה קשורה רומנטית אמיליו ויטולו בספטמבר 2020 כאשר מקור סיפר באופן בלעדי בקשר שהזוג היה "בכמה דייטים" לאחר שנראו סועדים יחד בניו יורק. מקורב גם דיווח בזמנו כי "אמיליו וארוסתו רייצ'ל אמונס ניתקו את אירוסיהם ממש לאחרונה". זמן קצר לאחר מכן, ה ברהמס: הילד השני כוכבת אישרה את מערכת היחסים שלה עם המבצע שהפך לשף על ידי אריזה על מחשב כף היד בפומבי במספר הזדמנויות. עם זאת, אהבתם לא נועדה להימשך והם נפרדו במאי 2021.

גלול בגלריה שלנו כדי לחיות מחדש את היסטוריית ההיכרויות של קייטי לאורך השנים!

קישור מקור