היסטוריית היכרויות של היידן פנטייר: רשימת חברים לשעבר

היסטוריית היכרויות של היידן פנטייר: רשימת חברים לשעבר

היידן פנטייר עברה דרך ארוכה מאז שקיבלה את הפריצה הגדולה הראשונה שלה חיים אחד לחיות עוד ב-1994 – כולל קבלת פנים של בת עם אלופת אגרוף במשקל כבד ולדימיר קליצ'קו.

"אוי אלוהים, הילד הזה יצא ממני," ה זכור את הטיטאנים כוכב אמר על הבת קאיה במהלך ראיון עם אֲנָשִׁים ביולי 2022. "אבל היא חכמה ממני. והיא הולכת להיות גבוהה ממני!"

"יש לה חיים יפים", אמרה על בתה שמתגוררת באוקראינה עם אביה. "פשוט הייתי איתה. היא פשוט ילדה מדהימה. היא חכמה והיא מצחיקה ומכל סיבה שהיא, היא עדיין אוהבת אותי”.

היידן החל לצאת עם אלופת העולם דאז במשקל כבד ב-2009, לאחר שנפגש בהשקת ספר של חברתם המשותפת דיאנה ג'נקינס.

"אמרתי, 'את ענקית'. הוא אמר, 'אתה קטנטן'", ה- גיבורים השחקנית נזכרה שפגשה את האקס שלה בגובה 6 רגל ו-6 במהלך הופעה ב-2013 המופע של אלן דג'נרס. "זה אלוהים אומר לנו שאנחנו רחוקים מדי משני הצדדים של הספקטרום. הוא צריך ליצור אנשים נורמליים… יש לו רגליים, יש לי ברכיים, אז יהיו להם רגליים ישרות, [and will] להיות בגובה רגיל."

הרומן למרחקים ארוכים שלהם הגיע לסיומו במאי 2011 אבל התגבר שוב שנתיים לאחר מכן. הזוג שנדלק מחדש הודיע ​​על אירוסיהם באוקטובר 2013. למרות שהיא מעולם לא הגיעה למעבר, היידן ילדה את בנם היחיד בדצמבר 2014.

ה נאשוויל כוכבת ויליד קזחסטן קראו לזה להפסיק סופית ב-2018, והיא התחילה לצאת בריאן היקרסון באוגוסט של אותה שנה. היידן ובריאן ניהלו מערכת יחסים לא בריאה שוב ושוב, לא מחדש במשך כמעט ארבע שנים.

"זו הייתה תקופה מאוד אפלה ומסובכת בחיי", אמרה אֲנָשִׁים. "אבל הרבה נשים עוברות את מה שעברתי, ואני רוצה שאנשים ידעו שזה בסדר לבקש עזרה".

גלול מטה עבור היסטוריית ההיכרויות המלאה של היידן פנטייר!

אם אתה או מישהו שאתה מכיר חווה אלימות במשפחה, אנא התקשר לטלפון המוקד הלאומי לאלימות במשפחה בטלפון 1-800-799-7233 לתמיכה סודית.

קישור מקור