הכוכבים המתלבשים הכי טוב והכי גרוע ב-2022 MTV VMA: תמונות

הכוכבים המתלבשים הכי טוב והכי גרוע ב-2022 MTV VMA: תמונות

פרסי ה-MTV Video Music תמיד מביאים אופנה נועזת ברצינות מהסלבריטאים הנוכחים. חלק מהמראה המסוכן משתלם לחלוטין בעוד שאחרים בסופו של דבר ללעג. והדבר הכי גרוע שכוכב יכול לעשות? להופיע במשהו משעמם! המשיכו לקרוא לכוכבים המתלבשים הכי טובים והכי גרועים בתחרויות VMA 2022.

הלילה מבטיח להיות אחד מלא בתופעות אופנתיות, כמו ניקי מינאג ייקח הביתה את פרס Video Vanguard הנכסף. בעבר, מראה ה-VMA שלה עבר את הסולם, החל מחליפת ויניל ורודה של Barbiecore ועד בגד גוף קרם צונח עם חצאית שקופה לחלוטין. ניקי תמיד מציגה שפע של דקולטז' עם התלבושות שלה, ומראה השטיח האדום שלה כנראה יהיה משהו מעורר מחשבה, לפני התלבושות לשילוב השירים שלה במהלך הופעתה.

ליצו תמיד יוצאת בהצהרה עם כל מה שהיא לובשת, החל מתערוכות פרסים ועד ל-Met Gala. בתחרויות ה-VMA של 2021, היא הודיעה לכולם כמה היא הייתה לוהטת במובן המילולי על ידי לבישה של שמלה אדומה מחבקת כתפיות עם פאייטים עם המילה "סירנה" כתובה עליה בגליטר כסף. היא הוסיפה בואה נוצה אדומה גדולה לזוהר נוסף יחד עם לבישת שיערה באפידור אלגנטי.

מקווה שהיא תפתיע את המעריצים שוב עם מראה השטיח האדום שלה. זמר "Good as Hell" יופיע במהלך המופע והוא עומד לארבעה VMAs, כולל אמן השנה ושיר השנה עבור "About Damn Time".

המעריצים יחכו בקוצר רוח לראות אילו זוגות יגיעו יחד לשטיח האדום ואם מישהו יכול לעלות על האופנה המדהימה שהגיעה ב-2021 הודות לשני זוגות מפורסמים. טרוויס בארקר ו קורטני קרדשיאן עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בתחרויות ה-VMA, כשכוכבת הריאליטי מתנדנדת בשמלת מיני סטרפלס מעור עם שרוכים בחזית. הזוג הרכיב מסך PDA פסיבי ובסופו של דבר מתארס פחות מחודשיים לאחר מכן.

הזוג השני שהצית את השטיח האדום היו מקלע קלי ו מייגן פוקס. הרוקר רצה את שלו ארוסה לעתיד להופיע בעירום והיא עשתה כרצונו, לבושה שמלת מוגלר שקופה. "הוא היה כמו, 'אתה תהיה עירום הלילה'," אמרה מייגן בידור הערב באותו זמן, והוסיפה, "הייתי כמו, 'מה שלא תגיד, אבא!'" תוך כדי הצבעה על זמרת "Bloody Valentine". יש לקוות שכמה כוכבים ב-VMA 2022 ימצאו דרך לעלות על מראה השטיח האדום האייקוני של מייגן.

גלול מטה כדי לראות את הלבוש הטוב והגרוע ביותר בתחרויות MTV VMA של 2022.

קישור מקור