הכירו את אחיותיה, אחיה, הורים

נשען על המשפחה. לאחר גבי האנה עוררה דאגה בשלומה, בני משפחתה התבטאו להגנתו של כוכב TikTok. המשיכו לקרוא כדי ללמוד על אחיותיה והוריה.

למה המעריצים מודאגים לגבי גבי האנה?

גבי, 31, עוררה דאגה ביום רביעי, 24 באוגוסט, כאשר פרסמה 100 סרטוני TikTok ביום אחד. בעוד המעריצים היו מודאגים מכמות התוכן, אחרים דאגו שמשהו לא בסדר מכיוון שחלק מהקליפים כללו הודעה אדומה ששרבטה על המראה שלה במה שנראה כשפתון.

בקליפ אחד, גבי טענה שמישהו פרץ לביתה. אחרים לכדו את גבי כשהיא דנה לכאורה בדת.

ב-24 באוגוסט בשעה 9 בבוקר, שוטרים נשלחו לכתובת של גבי בתגובה לבדיקת רווחה, כך אישר דובר LAPD בקשר.

איך משפחתה של גבי חנה הגיבה לחשש?

אחותה של גבי ססיליה האנה הגיב למעריצים מודאגים בקטע התגובות בסרטון האחרון של גבי ביום חמישי, 25 באוגוסט.

"הסרטון הזה צולם ופורסם יום שלם לפני שמשהו קורה או לפחות לפני שהיינו מודעים. כולנו ברשות הפלסטינית והיא בלוס אנג'לס", כתבה ססיליה, לפי א צילום מסך של מעריץ ששותף בטוויטר.

"אנחנו עושים מה שאפשר לעשות מכאן. בסופו של יום כולכם זרים באינטרנט וזה לא עניינכם ללא קשר לרמת הדאגה", הוסיפה ססיליה.

באדיבות גבי האנה/אינסטגרם

כמה אחים יש לגבי האנה?

לגבי יש בסך הכל שישה אחים.

בנוסף לססיליה, לכוכבת המדיה החברתית יש אחיות צ'ריסה ריה, מוניקה מקורמיק, ג'ני האנה ו מדלין האנה. יש לה גם אח בשם סם האנה.

בהתבסס על חשבונות המדיה החברתית והאינטראקציות שלהם, נראה שהאחים כולם מסתדרים.

לפי FamilyTron, צ'ריסה היא האח המבוגר ביותר של חנה. היא למדה ספרייה ומדעי מידע באוניברסיטת קלריון בפנסילבניה וכיום עובדת כמאיירת.

מוניקה, שהיא גם מבוגרת מגבי, עובדת כסוכנת נדל"ן.

בינתיים, ססיליה צעירה מהמשפיענית ועדיין לומדת בבית הספר. נראה שהיא הולכת בדרכה של אחותה הגדולה ויצרה עוקבים מרשים באינטרנט עם כ-43,2000 עוקבים באינסטגרם.

בת משפחת האנה הצעירה הבאה היא ג'ני. האינסטגרם שלה מושבת כרגע, אם כי ג'ני התגאתה בכמעט 30,000 עוקבים בפלטפורמה. כיום היא לומדת בבית הספר ומתגוררת בבית עם הוריהם.

לא הרבה ידוע על אחותה הצעירה של גבי, מדלין. עם זאת, כרגע היא עדיין בבית הספר.

האח הצעיר ביותר של האנה הוא סם. האינסטגרם שלו מלא בתמונות שמראות אותו מבלה עם חברים ובני משפחה. בינתיים, הוא מתואר כ"פודי" ו פורטנייט מאוורר בביוגרפיה שלו.

מי הם ההורים של גבי חנה?

ההורים של גבי נקראים ג'יימס האנה ו מישל האנה.

מישל היא מטפלת בעיסוי מוסמכת וקיבלה את התואר שלה באוניברסיטת מדינת פנסילבניה. בינתיים, ג'יימס התרחק מעיני הציבור ולא ידוע עליו הרבה מידע.קישור מקור