הכירו את הילדים לילי וטרו פרקר

קירסטי אלי הותירה אחריה שני ילדיה המאומצים, לילי פרייס סטיבנסון וויליאם טרו סטיבנסון. השחקנית המנוחה, שמתה ביום שני, 5 בדצמבר 2022, חולקת את לילי וויליאם עם בעלה לשעבר. פארקר סטיבנסון.

לילי וויליאם, העונה לשם האמצעי שלו, שיתפו הצהרה מכל הלב בחשבון האינסטגרם של אמם. "לכל החברים שלנו, למרחקים ברחבי העולם… אנו עצובים לבשר לכם שאמו המדהימה, העזה והאוהבת שלנו נפטרה לאחר מאבק במחלת הסרטן, שהתגלה רק לאחרונה. היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שצפויות לה. עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר", התחילו הזוג בהתייחסו ל- לחיים נכדו של הכוכב, ווילון טריפ פארקר.

"אנו אסירי תודה לצוות המדהים של הרופאים והאחיות במרכז הסרטן מופיט על הטיפול בהם. שמחת החיים והתשוקה של אמא שלנו, ילדיה, נכדיה וחיותיה הרבות, שלא לדבר על חדוות היצירה הנצחית שלה, היו ללא תחרות והותירו אותנו מלאי השראה לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא עשתה", המשיכו. "אנו מודים לך על האהבה והתפילות שלך ומבקשים ממך לכבד את הפרטיות שלנו בתקופה קשה זו".

דייב אלוקה/סטארפיקס/שטרסטוק

קרדיט חובה: צילום: דייב אלוקה/סטארפיקס/שטרסטוק (5631752bo)
קירסטי אלי עם וויליאם טרו סטיבנסון (בן) ולילי פרייס
בכורה של הסרט 'הבורחים', ניו יורק, אמריקה – 17 במרץ 2010
הבכורה בניו יורק של Apparition and River Road Entertainments The Runaways. בסרט מככבות קריסטן סטיוארט בתור ג'ואן ג'ט ודקוטה פאנינג בתור צ'רי קארי מלהקת הפאנק הכל בנות של שנות ה-70 THE RUNAWAYS.

קירסטי אלי והבעל לשעבר פרקר סטיבנסון אימצו 2 ילדים במהלך נישואיהם

הוויצ'יטה, קנזס, הילידים וה הארדי בויז השחקן אימץ את הבן וויליאם באוקטובר 1992 והבת לילי ב-1995. קירסטי ופארקר, שהתגרשו מאוחר יותר ב-1997, אינם חולקים ילדים ביולוגיים, למרות שקירסטי אכן סבלה מהפלה במהלך נישואיהם.

לפני פרקר, קירסטי הייתה נשואה ל בוב אלי מ-1970 עד 1977. לאקסים מעולם לא נולדו ילדים.

לקירסטי אלי היה נכד אחד:

"כשלבן שלך יש בן … אושר … כן אלו החדשות המשמחות הסודיות שלי כפי שהובטח … ברוך הבא וויילון טריפ פארקר", הודיעה קירסטי באמצעות טוויטר ביוני 2016. בנוסף לציוץ, זה לוקח שניים השחקנית שיתפה תמונה בשחור-לבן של וויליאם וויילון מתכרבלים.

קירסטי עקבה אחרי הציוץ שלה במהירות עם תמונה נוספת, בהיותה הסבתא המתלהבת מתמיד, "רק חייבת לשלוח עוד אחת… גאמי גאה," היא התפרצה באותו זמן.

למרות הקריירה הגדולה מהחיים שלה, קירסטי תמיד שמה את האימהות במקום הראשון. "התכונה הכי טובה שלי היא שאני אמא טובה", אמרה אֲנָשִׁים בראיון ב-2006.

קישור מקור