הכירו את הילדים סייג וארלו

שחקנית אוסטרלית טוני קולט הודיעה ביום רביעי, 7 בדצמבר, שהיא נפרדת מהבעל דוד גלפסי – איתו היא חולקת שני ילדים – לאחר כמעט 20 שנות נישואים. המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על ילדיהם של בני הזוג המנוכרים.

מי הם הילדים של טוני קולט?

טוני ודיוויד חולקים שני ילדים משותפים: הבת סייג' פלורנס גלפסי, ילידת ינואר 2018 והבן ארלו רוברט גלפסי, יליד אפריל 2011.

למרות שנראה שטוני מרחיקה את ילדיה מאור הזרקורים – היא ניגבה את האינסטגרם שלה נקייה וחזרה לפלטפורמת המדיה החברתית ימים ספורים לפני שהודיעה על הפרידה שלה ושל דיוויד – ה החוש השישי השחקנית פתחה בשאלה האם ילדיה ראו את המותחן העל-טבעי האיקוני תוך כדי שיחה אֲנָשִׁים בשנת 2017.

"אין סיכוי בעולם שהילדים שלי ראו החוש השישי. זה יפחיד את ה-s-t מהם", היא אמרה אז, מאוחר יותר ציינה כי סביר להניח שתאפשר להם לצפות בו כשהם יהיו גדולים יותר לפני שהוסיפה, "יש מעט מאוד סרטים שהילדים שלי יכולים לראות בהם אני עשיתי!"

תוך כדי דיבור עם זְמַן בשנת 2018, ה תוֹרַשְׁתִי השחקנית פתחה את האיזון שלה בין עבודה לחיים ויכולת לבלות עם ילדיה בזמן צילום סרטים – רבים מהם בז'אנר האימה.

Picture Perfect/Shutterstock

"אני חושב שיש לי מספיק מודעות עצמית לעשות כל מה שבא. אני לא מרגיש שזה איזון בעבודה. אבל אני לא יודעת – אף פעם לא הייתה לי תוכנית ועדיין אין לי", אמרה אז. "אני מדברת על הרעיון של בימוי, ופשוט שמחה להיות אמא ולבלות עם הילדים שלי. אנחנו מתכננים טיול כביש הקיץ. לא ממש הייתי בדרום המדינה שלך, אז אני נרגש לפגוש כמה אנשים, לשמוע קצת מוזיקה, לאכול קצת אוכל, לשחות בכמה נהרות".

מתי טוני קולט ודיוויד גלפסי נפרדו?

ה על ילד אלום כתב ארוך הערה באינסטגרם שלה ב-7 בדצמבר המפרט את הפרידה של בני הזוג.

"בחסד ובתודה אנו מודיעים שאנו מתגרשים. אנחנו מאוחדים בהחלטתנו ונפרדים מהמשך הכבוד והדאגה אחד לשני", כתב טוני. "הילדים שלנו הם בעלי חשיבות עליונה עבורנו ואנחנו נמשיך לשגשג כמשפחה, אם כי בצורה שונה. אנו אסירי תודה על המרחב והאהבה שאתה מעניק לנו בזמן שאנו מתפתחים ועוברים את המעבר הזה בשלווה. תודה גדולה."

למה טוני קולט ודיוויד גלפאסי נפרדו?

ה קטעים ממנה השחקנית הודיעה על התוכניות שלה ושל המוזיקאי להתגרש לאחר ה דואר יומי פרסם תמונות שלו מנשק אישה אחרת בלהט על החוף בסידני, אוסטרליה. לא ברור אם בני הזוג כבר היו פרודים לפני שפרסמו את תוכניותיהם להתגרש לפומבי.

הנציגים של טוני קולט ודיוויד גלפאסי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור