הכירו את הילדים של קווין, ג'ו וניק

הכירו את הילדים של קווין, ג'ו וניק

מ ה האחים ג'ונאס לג'ונאס דאדס! קווין, ג'ו ו ניק ג'ונאס תמיד נתנו עדיפות למשפחה, אבל עכשיו, כשכולם גברים נשואים, הם נרגשים להצמיח את משפחתם.

ג'ו ואישה סופי טרנר הם ההורים האחרונים שהוסיפו למשפחת ג'ונאס. בני הזוג קיבלו את פניהם של ילדם השני, תינוקת, ביולי 2022, אֲנָשִׁים מְאוּשָׁר. תינוק מס' 2 מצטרפת לאחות הגדולה וילה, אותה קיבלו בני הזוג ב-22 ביולי 2020.

ימים ספורים לאחר שקיבלו את ילדם הראשון, הם "הסתגלו היטב להיות הורים בפעם הראשונה", סיפר מקורב. סגנון חיים בזמן. "הם לא ישנו הרבה אבל יודעים שהכל חלק מהתהליך."

אמנם הרוקר ושלו משחקי הכס כלה מעולם לא הכריזה בפומבי על ההריון השני שלה, ג'ו רמז שהם מצפים לעוד קטן ביוני 2022. "אתה באמת לא יודע למה לצפות. אני חושב [I’m] אולי קצת פחות עצבני [this time]אבל אני פשוט נרגש," אמר אֲנָשִׁים של משפחתו הגדלה. "זה חלק כל כך מדהים מהחיים."

והדודים הגאים ממהרים לשבח גם את וילה, למרות שהפגישות שלהם הוקפאו בגלל ריחוק חברתי.

"יש לי [met her] … היא הכי טובה," אמר ניק בידור הערב בנובמבר 2020, והוסיף שהוא רוצה שהמשפחה תוכל "כולם להיות ביחד".

קווין ואשתו דניאל ג'ונאס (לבית Deleasa) היו הזוג הראשון שנתן למשפחת ג'ונאס נכדים. ההורים הגאים קיבלו את בתם אלנה ב-2 בפברואר 2014, ולאחר מכן ילדה ילדה קטנה נוספת, ולנטינה, ב-27 באוקטובר 2016.

לגבי האח הצעיר ניק ואשתו פרייאנקה צ'ופרההם דנו בהקמת משפחה גדולה לפני שקיבלו בחשאי את פני התינוקת באמצעות פונדקאית ב-15 בינואר 2022.

"אנו שמחים מאוד לאשר שקיבלנו את פנינו תינוק באמצעות פונדקאית", כתבו בני הזוג בפתק שפורסם באינסטגרם של ניק ב-21 בינואר. "אנו מבקשים בכבוד פרטיות בתקופה המיוחדת הזו כאשר אנו מתמקדים במשפחה שלנו. תודה רבה לך."

ניק וה קוונטיקו מאוחר יותר חשפה השחקנית עם תמונה משפחתית מתוקה ביום האם שהבת מלטי מארי בילתה "100 פלוס ימים בטיפול נמרץ" לאחר הלידה.

"מה ששיתפנו ברשתות החברתיות היה התחושה שהייתה לנו – הכרת התודה, כמובן, לקבל את התינוק שלנו בבית, אבל גם לכל אדם ואדם שהיה חלק מהמסע שלה בבית החולים", סיפרה אמנית "השרשרות". אֲנָשִׁים ביוני. "זה היה פוקח עיניים בהרבה מובנים… זה היה באמת חשוב שאנשים ידעו שלא משנה מה המסע שלהם, או כל אתגרים שעלולים לצוץ, אתה לא לבד."

המשיכו לגלול כדי לפגוש את כל הילדים של האחים ג'ונאס עד כה!

קישור מקור