הכירו את הפורסיית'ים, סיוואלדס, קאלדוולס ועוד

הכירו את הפורסיית'ים, סיוואלדס, קאלדוולס ועוד

ככל שהדוגארים גדלים ומתחתנים והעץ המשפחתי של דוגאר גדל, כך גם הענפים הכוללים את חמיהם. אם כי כמה מחותנים פגשו רק את הראשון סומך על כוכבים כשהילדים שלהם התחילו לחזר, אחרים רצו באותם מעגלים חברתיים במשך שנים. בני הזוג בייטס אולי ידועים בתור החברים הקרובים ביותר של הדוגארים, אבל גם הפורסיית'ים והקלדוולס קרובים לשבט ה-TLC.

הרבה לפני אוסטין פורסיית' הוצע ל ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) או ג'וזף דוגר ירד על ברך אחת מלפנים קנדרה דוגאר (לבית קאלדוול), שני בני הזוג נמצאו לעתים קרובות מבלים עם האחים והגיסות לעתיד.

אוסטין היה בדרך כלל אחד מהחבר'ה בקבוצה כשהכוכבים שיתפו תמונות ממפגשי הבילוי שלהם או ימים שבהם ביקרו בבית אבות כדי לשיר לתושבים. כבר ב-2015, קנדרה ואחותה הצעירה לורן קלדוול ניתן היה לראות מנגן בכלים עם בנות דוגאר. בשנת 2020, לורן הציתה שמועות רומנטיות משלה בדוגאר. עם זאת, עד אוקטובר של אותה שנה, היא ו אולם טיטוס התארסו לפני שהזוג סיים בשקט את אירוסיהם מתישהו מאוחר יותר.

למרות שבני הזוג סיוואלד לא פגשו את 19 ילדים וסופרים בוגרים עד לאחר מכן בן סיוואלד זיהה את אשתו לעתיד בטלוויזיה, גם הם התקרבו ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) ואחיה לאורך השנים. ג'יל דילארד (לבית דוגאר) ואחיותיהם של בן נראה שהקליקו טוב במיוחד. ביולי 2019, דניאל סיוואלד עזר להעניק לג'יל מהפך על ידי גזירת החולצות שלה. בפברואר 2020, ג'סיקה לסטר (לבית סיוואלד) וגיסתו של אחיה התחברו על מעט יין וגבינה.

משפחות כמו משפחת סוונסון פגשו את הדוגארים אז יאשיהו דוגר ו לורן דוגר (לבית סוונסון) עדיין רק נכנסו לשנות העשרה שלהם. אחרי אבא דווין סוונסון נפגש ג'ים בוב דוגרהם קבעו ארוחת ערב משפחתית כדי להכיר את שאר הצוות – ולמעריצים אפילו הייתה הזדמנות לבדוק את זה ב 19K&C. פריטין לורן חייכה למצלמות כשהיא, אחיה והוריה הוצגו בפני צופי ה-TLC בבית. רק כמה שנים קצרות לאחר מכן, היא הפכה בסופו של דבר לחלק מהמשפחה המפורסמת כשהיא ובעלה, שכיום, קשרו את הקשר וקיבלו את פניה של הבת בלה מילגרו.

רוצים לדעת עוד יותר על אילן היוחסין המורחב? הכירו את כל המחותנים של דוגאר בגלריה למטה.

קישור מקור