הכירו את ילדיה האנק ועליה

הכירו את ילדיה האנק ועליה

מקפל מרכזי לאמא כדורגל! קנדרה ווילקינסון עברה דרך ארוכה מאז ימיה ב- פלייבוי אחוזה.

היום ה בנות ליד אלום היא האמא הגאה של שני ילדיה – הבן האנק והבת אליג'ה – אותם היא חולקת עם בעלה לשעבר, האנק באסט, ושניהם גדלו לא מעט מאז שהציגה אותם לראשונה לעולם.

קנדרה שיתפה תמונות מחגיגות חג ההודיה שלה בשנת 2021, כשהיא מראה את האנק מתנשא מעל אמו כשהיא מחבקת את בתה הדומה לה בצילום משפחתי נדיר. "תודה היום," פרץ ה-E לשעבר! אישיות באותו נובמבר.

סוכן הנדל"ן והאקס שלה האנק התחתן בעבר ב-2009 אך החל לחוות בעיות זוגיות ב-2014 לאחר ששחקן ה-NFL לשעבר היה מעורב בשערוריית בגידה לכאורה.

קנדרה הגישה בקשה לגירושין ב-2018 וציינה "הבדלים בלתי ניתנים לגישור" כסיבה לפיצול ביניהם. ההורים המשותפים סיימו את שלהם לְהִתְגַרֵשׁ בפברואר 2019, בכל זאת, הם עושים כמיטב יכולתם להסתדר למען ילדיהם.

בזמן שנאלצה לתרגל ריחוק חברתי בתוך מגיפת הקורונה, אמרה קנדרה בקשר באופן בלעדי באפריל 2020 שהיא אהבה "מבלה כל כך הרבה זמן" עם הילדים שלה, והוסיפה, "זה באמת היה מדהים… להיות ביחד כל השעות האלה, אתה קצת נאלץ להתקרב."

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הילדים של קנדרה.

בנה של קנדרה, האנק, נולד בדצמבר 2009

הלהבות לשעבר קיבלו את פני בנם ב-11 בדצמבר 2009, והוא תפס מיד את היתרון התחרותי של הוריו. הנער הוא ספורטאי למדי וקנדרה מרבה לפרסם תמונות בכדורגל שלו משחקים. "הגול הזה היה שווה פרסום. הילד החיה שלי בחוץ הורג את זה", היפהפייה הבלונדינית כתבה סרטון של בנה מבקיע שער ב-2018. הוא גם אוהב לשחק הוקי ואמא שלו גילתה שהוא היה ה-MVP של הקבוצה שלו ב-2019.

בנוסף להיותו מתחרה, הוא גם אהב את האומנויות. "האנק הוא ילד רציני מאוד, זקן עם נשמה. [He didn’t] באמת שיש לו עניין להאזין למוזיקה, אבל כשהוא מצא את המקלדת/פסנתר הדברים השתנו", שיתף קנדרה בפברואר 2020. "הוא אוהב ליצור ולבצע מוזיקה."

הבת של קנדרה, עלי'ה, נולדה במאי 2014

עלי'ג'ה השלימה את משפחת באסקט לאחר לידתה ב-19 במאי 2014. כמו אמא שלה, לחמודה יש ​​אהבה לאתלטיקה אבל גם נהנית לאמץ את הצד הבנות שלה. היא אוהבת שמלת נסיכה טובה והיא מעריצה גדולה של קָפוּא זִכָּיוֹן. קנדרה שיתפה בעבר רגע מתוק בו קיבלה מניקור מבתה, כשהיא משתוללת, "המהפך שאליהו נתנה לי אתמול נתן לי חיים".

כמו אחיה, גם עלי'ה מתעניינת במוזיקה ולוקחת שיעורי פסנתר. "היא רוצה לבטא הכל בצורה יצירתית ולשיר [and] להופיע כמו כוכבת מוזיקלית בברודווי", אמרה קנדרה והוסיפה שהיא "מזכירה לי קצת טיילור סוויפט."

"לאזן בין עבודה לילדים זו עבודה קשה, אבל אני בן 36 עכשיו, לא בן 19 – הילדה שראית רוקדת על השולחנות – יותר. אני לא," היא אמרה בקטע הצצה מתוך קנדרה מוכרת את הוליוודהמפרטת את עבודתה כסוכנת נדל"ן בדגלאס אלימן ומכסה כמה מהנכסים הנחשקים ביותר של לוס אנג'לס.

"יש לי מסגרת מחשבתית אחרת," היא הסבירה עוד. "אני רוצה לכבד את עצמי. אני רוצה לאהוב את עצמי. אני רוצה לטפל בשני הילדים שלי".

"זה כל כך חשוב לי להצליח… כי אני אשמח לחזור הביתה ולספר לילדים שלי שעשיתי משהו נכון", הוסיף כוכב Discovery+ במאמר וידוי נוסף. "זה יהפוך את העולם שלי ושל הילדים שלי."

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של קנדרה עם ילדיה.

קישור מקור