הכירו את משפחתו של זמר הבקסטריט בויז

זמר בקסטריט בויז ניק קרטר היה נשוי לאישה לורן קרטר (לבית Kitt) מאז אפריל 2014, ובני הזוג חולקים שלושה ילדים יחד, הבן אודין והבנות סוארסה ופרל.

ניק חולק רגעים עם משפחתו באמצעות מדיה חברתית מעת לעת. מחגים ועד ימי הולדת, אמן "כולם" וה מת 7 שחקנית נהנית לתת למעריצים הצצה לחיי הבית שלהם יחד. הם גם דיברו עם Us Weekly זמן קצר לאחר שלורן ילדה את פרל באפריל 2021 והשתפכה על ילדיהם.

"אנחנו כל כך מבורכים, אני מאמין, שיש לנו עכשיו משפחה כל כך גדולה של שלושה ילדים", אמר הזוכה בפרס בילבורד. "לאודין יש עכשיו שתי אחיות. הוא אח גדול. אני נרגש שהם יהיו מסוגלים לקבל אחד את השני בהמשך החיים, ולהיות מסוגלים להתבונן אחד בשני ולהיות שם אחד בשביל השני. כולם הולכים לגדול ביחד וזה, בעיני, נהדר עבורם".

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על אשתו של ניק וילדיהם.

באדיבות ניק קרטר/אינסטגרם

מי היא אשתו של ניק קרטר, לורן קיט?

מלבד היותה אמא ​​מסורה, לורן היא גם שחקנית. יליד קליפורניה הופיע במספר הפקות, כולל הסרט הקצר התליון ושל Syfy מת 7, שכתב בעלה. היא גם שיחקה בסדרת הטלוויזיה חיים אחד לחיות בתפקיד מינורי.

בנוסף למשחק, לורן שימשה גם כמפיקה בכמה מהקליפים של אומן "I Want it That Way", "No Place" ו-"Just One Kiss", לפיה. IMDb עמוד.

ניק הביע את תמיכתו בקריירת המשחק של אשתו. בדצמבר 2020, הוא סיפר אֲנָשִׁים על כמה היא "נושבת [him] הרחק כשחקנית".

"אני מנסה ללמוד ממנה", הוסיף. "אני נהנה מהזמן שלנו ביחד. משחק זה לא קל. זה מאוד מאתגר והדבר היחיד בה שזיהיתי היה שהיא ממש טובה בזה".

אשתו של ניק קרטר, ילדים: הכירו את משפחתו של זמר הבקסטריט בויז
באדיבות ניק קרטר/אינסטגרם

כמה זמן ניק קרטר ולורן קיט היו ביחד?

הצמד היו יחד מאז 2009 כאשר אחותו של ניק מלאך קרטר ואחיהם המנוח, אהרון קרטר, הכיר לו את לורן במהלך בילוי בביתו של ניק.

כמעט ארבע שנים לאחר מכן, זוכה פרס ה-MTV Video Music הציע נישואים לחברתו דאז באי פרטי בפלורידה קיז. באפריל 2014, ניק ולורן החליפו נדרים בסנטה ברברה, קליפורניה.

בני הזוג עברו גם עליות ומורדות רבים במהלך נישואיהם, שכן ניק הואשם בתקיפה מינית בספטמבר 2017 על ידי חבר להקת Dream לשעבר. מליסה שומאן ובדצמבר 2022 על ידי שאנון רות. ניק לא הואשם בעקבות ההאשמות של מליסה, והוא הכחיש את ההאשמות בזמנו. האישומים בוטלו עקב התיישנות. נציג של הזמר לא הגיב מיד בקשרבקשתה של תגובה לאחר שאנון הגישה את טענותיה.

לורן לא הגיבה בפומבי על ההאשמות נגד בעלה.

מי הם הילדים של ניק קרטר ולורן קיט?

ניק ולורן קיבלו את ילדם הראשון, בנם אודין, בברכה באפריל 2016. יותר משלוש שנים לאחר מכן, לורן ילדה את הילד השני סאוירסה באוקטובר 2019, ואחריה פרל באפריל 2021.

"לספוג כמה שיותר זמן איכות עם המשפחה לפני שנצא שוב לסיור", הוא כתב פוסט באינסטגרם מספטמבר 2022. "זה יום ראשון של כדורגל, ונראה שאנחנו בהחלט מוכנים!"קישור מקור