הכירו את צוות השחקנים של סדרת ההיכרויות החדשה של נטפליקס 'מתוארכים וקשורים': תמונות, תאריך בכורה

נטפליקס הודיעה שהם מוציאים תוכנית היכרויות חדשה לגמרי, ודברים עשויים להיות מוזרים. מתוארך וקשור מגיע למכשיר הסטרימינג הפופולרי ב-2 בספטמבר 2022, ויעקוב אחר זוגות של בני משפחה בזמן שהם מחפשים אהבה ביחד.

סדרת ההיכרויות החדשה לא תעקוב רק אחר מסעותיהם הרומנטיים של המתמודדים אלא גם אחר מערכות היחסים של הצמדים הקשורים. "זה יותר מסתם להראות להם את פרופיל אפליקציית ההיכרויות שלך. מי שמכיר אותך יותר טוב מכולם אמור לעזור לך לנווט בעולם המסובך של היכרויות, נכון? האם הם ישמשו כסיידקיק האולטימטיבי וחהאם אתה מוצא את אהבת חייך, או שהם יפגעו בתוכניות שלך ויקראו לך על כל השור שלך? כך או כך, זה יכול להיות פשוט מביך לעזאזל – ואנחנו לגמרי כאן בשביל זה", נכתב בהודעה לעיתונות של התוכנית.

הסדרה בת 10 הפרקים מציגה זוגות של תאומים, בני דודים ואחים שהם מאוד דומים זה לזה או הפכים מוחלטים. עם זאת, דבר אחד המשותף להם הוא שיש להם גב אחד לשני בכל מצב, במיוחד כאשר הם עוזרים להם לחפש את "האחד".

מרומנטיקנים חסרי תקווה ועד שחקנים אולטימטיביים, צוות השחקנים בטוח יביא את הדרמה למסכי הטלוויזיה של הצופים. צמד אחים ואחיות קורינה ו ג'ואי רופו נראה שזה הטיפוס שאתה מביא הביתה לאמא ואבא. האחים הנוצרים הם רומנטיקנים מוחלטים שמחפשים את השותפים שלהם ל"סוף המשחק", אבל הם כן מְאוֹד שטחי.

"למרבה הצער, שניהם לא מצליחים למצוא מישהו שתואם את התיאור הזה ויש לו את האישיות ללכת איתו", נכתב בביוגרפיה שלהם.

מישהו אמר… תאומים?! אחיות תאומות פצצת שחרחורת נינה ו דיאנה ג'ווידי פרסיג'אני

הולכים לזעזע את ההופעה וללא ספק הולכים להיות בראש הרשימה של כולם להמשיך. הגיימרים כל כך קרובים שהם אפילו חולקים את אותו חשבון אינסטגרם ונקראים בשם המשתמש @ninaxdiana ויש להם כ-16,000 עוקבים בפלטפורמת המדיה החברתית. הטלפתיה התאומה שלהם עשויה להיות שימושית כאשר הם מנסים להרגיש את המחזרים אחד של השני… או שהיא עלולה להתפוצץ להם בפנים.

"דיאנה הרומנטית חסרת התקווה מתאהבת בקלות ונותרת במהירות פגועה מגברים", נכתב בביוגרפיה שלהם. "מצד שני, לשוברת הלבבות ומלכת הקרח, נינה – שלעתים רחוקות היא רווקה – יש מספר בחורים בדרכים בו-זמנית. שניהם סקפטיים לגבי גברים והיכרויות והם זקוקים נואשות לשבור את שרשרת מערכות היחסים הרעילות שבהן הם מוצאים את עצמם".

של נטפליקס חם מדי להתמודד כוכב עונה 2 מלינדה מלרוז ינחה את תוכנית ההיכרויות החדשה, מה שאומר שזו בהחלט הולכת להיות נסיעה פרועה! המשיכו לגלול כדי לפגוש את צוות השחקנים של מתוארך וקשור.

קישור מקור