הכל על ארבע הנשים ו-18 הילדים

עם ארבע נשים ו-18 ילדים, ה נשות אחות אילן יוחסין הוא בלגן עצום. ולא רק בגלל כל העניין של 18 ילדים (וואי, תיזהר, דוגרס).

לא רק לעשות מרי בראון, ג'נל בראון, כריסטין בראון ו רובין בראון לכולם יש ילדים עם קודי בראוןאבל הוסף כמה נישואים וגירושים נוספים לתוך התמהיל והדברים מתחילים להתרחש בֶּאֱמֶת מְבַלבֵּל.

כמובן, עכשיו כשקודי וכריסטין נפרדו, הדברים יתחילו להיראות קצת אחרת במשק הבית של בראון. תציץ כמה כבד ומפותל כל ענף באילן היוחסין שלו למטה.

הרשו לנו לשבור את העץ הענק הזה, ענף אחר ענף… אחר ענף.

אילן היוחסין של קודי ומרי בראון

אילן יוחסין Meri ו-Kody

מרי היא אשתו של OG ובמקור הייתה היחידה הנשואה כחוק לקודי (כאשר שאר האיגודים הם "רוחניים" בלבד באופיים). עם זאת, הזוג התגרש טכנית ב-2014 כדי שקודי יוכל להינשא באופן חוקי עם רובין ולאמץ את שלושת ילדיה (אל דאגה, נגיע לזה). אחרי שהודחנו ככה, אנחנו סוג לקבל את כל שערוריית הדייג שמרי עברה.

בכל מקרה, הילד היחיד של קודי ומרי הוא לאון בראון. ליאון גילה שהם טרנסג'נדרים ביוני 2022 אבל היציאה שלהם לא התקבלה בתחילה היטב על ידי אמם. אבל בימים אלה, נראה שמרי וכל המשפחה מאוד מקבלים את הקשר הסופר חמוד של ליאון עם בן הזוג שלהם אודרי קריס.

אילן היוחסין של קודי וג'אנל בראון

אילן היוחסין של ג'אנל וקודי בראון עם בתו של מאדי אוונגלין

אווווווו ילד. לוגן בראון הוא הילד הבכור במשפחת בראון ונשוי לאישה מישל פטי.

ואז, יש מדיסון חום, המכונה גם מאדי. היא הילדה השנייה הבכורה של אשתו השנייה של קודי, אבל היא הייתה הראשונה מבין ילדיו שהתחתנה. בנוסף, היא ובעלה, מברשת קיילבקיבלה את פני הסכד הבראון הראשון, אקסלבמאי 2017. ואז, באוגוסט 2019, לבני הזוג נולד הילד השני והנכד הבא במשפחה הענקית – אוונגלין 'אווי' קודי מברשת. מאדי נמצאת כעת בהריון עם הילד השלישי של בני הזוג.

צַיָד חום ו חֵיל הַמַצָב חום הגיע אחר כך, ושניהם התעניינו בעבודה צבאית – הם הפכו לחלק מחיל האוויר והמשמר הלאומי, בהתאמה. ואז הגיע הבן גבריאל בראון. ומעט סוואנה בראון? היא חגגה את יום הולדתה ה-18 בדצמבר 2022.

בעקבות כריסטין, ג'אנל וקודי סיימו את נישואיהם במשך כמעט 30 שנה, בקשר אושר באופן בלעדי ב-9 בדצמבר 2022.

אילן היוחסין של קודי וכריסטין בראון

עץ משפחה חום כריסטין וקודי

כריסטין בהחלט עבדה קשה כדי לא להתעלות על משפחתה הענקית של ג'אנל.

בתה הבכורה, אספין בראוןנשוי ל מיץ' תומפסון. מיקלטי חוםבתה השנייה, קשרה את הקשר עם טוני פדרון בשנת 2016. בספטמבר 2020, מיקלטי וטוני הודיעו שהם בהריון ומצפים לתינוק מס' 1, שהוא הנכד השלישי של קודי. הם קיבלו בברכה בת בשם אבלון אסא באפריל 2021. מיקלטי ילדה בנים תאומים, ארצ'ר בנקס פדרון ואייס מקורד פדרון, בנובמבר 2022.

משם יש לנו פאדון, יסבל, גוונדלין ומעט באמת בראון, שלידתו הוצגה בעונה הראשונה של ה- TLC סִדרָה.

אילן היוחסין של קודי ורובין בראון

אילן יוחסין של רובין וקודי

לפני שפגשה את קודי, רובין הייתה נשואה לאדם בשם דיוויד ג'סופ. ביחד, הם חולקים דייטון, זוֹהַר קוֹטבִי ו בראנה, אשר אומצו באופן חוקי על ידי קודי. לאחר שהתחתנו, לקודי ולרובין נולדו שני ילדים – שלמה ו אריאלה.

למרות שזה נראה כאילו הבראונז סיימו להביא ילדים לעולם, לעולם אל תגיד לעולם! רובין אמרה פעם שהיא וקודי "פתוחים להשראה של אלוהים" כשזה מגיע להולדת ילדים נוספים, אז הכל יכול לקרות. בנוסף, בטוח שיהיו עוד הדור הבא של תינוק בראון בעתיד. המשך לצפות, נשות אחות מעריצים!קישור מקור