הלבוש הטוב והגרוע ביותר בגלובוס הזהב של 2023: תמונות

הלבוש הטוב והגרוע ביותר בגלובוס הזהב של 2023: תמונות

לאחר היעדרות של שנה בטלוויזיה, פרסי גלובוס הזהב חוזרים בשנת 2023, אם כי עם מספר שינויים. אבל דבר אחד נשאר אותו דבר: כוכבים יוציאו את משחק ה-A האופנתי שלהם עם רגעי וואו גדולים או כשלים בסגנון.

רשימת האורחים לאירוע יום שלישי, 10 בינואר, מבטיחה שפע של רגעים בלתי נשכחים, הודות למגישים מאושרים כגון בילי פורטר ו אנה דה ארמאס. ה פּוֹזָה אלום הוא אגדת השטיח האדום עם ההרכבים החדשניים שלו לאורך השנים, שלבש באופן בלתי נשכח כריסטיאן סיריאנו שמלת נשף מקטיפה שחורה עם חלק עליון בסגנון טוקסידו לטקס פרסי האוסקר לשנת 2019.

אנה, מועמדת לגלובוס הזהב על הופעתה ב של נטפליקס בְּלוֹנדִינִיתהיא שגרירת המותג של לואי ויטון לאחר שלבשה את שמלות המותג היוקרתי ותלבושות אחרות באופן בלעדי לאירועים שונים לאורך 2021 ו-2022. כתוצאה מכך, היא תמיד נראית שיקית ומסוגננת, לובשת את השמלות המותאמות של בית העיצוב הצרפתי המציגות את הגזרה המדהימה שלה. .

השנה תראה לפחות עולה חדש מרגש אחד מדליק את השטיח האדום של גלובוס הזהב. ג'נה אורטגהכוכב הלהיט של נטפליקס יום רביעי, לבשה שמלות שחורות ונשפכות מהממות לאירועים שונים מאז שהפכה לאחת הכישרונות הצעירים המבוקשים ביותר בהוליווד. מעריצים בהחלט יסמכו עליה שתביא סגנון צעיר ועצבני לגלובס.

שַׂחְקָנִית קיילי קווקו תלך על השטיח האדום הראשון שלה בזמן מציגה את הבייבי באמפ שלה. הדייל כוכב הודיעה ב-11 באוקטובר 2022 שהיא והחבר טום פלפרי הם מצפים לילד ראשון יַחַד. קיילי הצליחה להסתיר את בטנה בטקס פרסי האמי ב-12 בספטמבר 2022. שמלה ורודה עם חצאית אסוף שהסווה את חלקה האמצעי שלה, אבל עכשיו כנראה התינוקת מס' 1 תעמוד בראש ובמרכזה עם שמלת הגלובס שלה.

פרסי גלובוס הזהב חולקו בפעם האחרונה באירועים גדולים ומשודרים בטלוויזיה ב-2020. אבל ב-2021 לוס אנג'לס טיימס תחקיר חשף לאחר מכן את חוסר הגיוון של איגוד העיתונאים הזרים של הוליווד, עם אפס עיתונאים שחורים בקרב גוף ההצבעה שלה אז בן 87 ובין השחקנים שהיו מועמדים לפרסי הארגון.

בעקבות החשיפה, ה-HFPA הבטיח להגדיל את מספר חברי ה-BIPOC על ידי הצבת יעד של 50 אחוזים של הכללה בחברות שלהם במהלך 18 החודשים הבאים, תוך המשך עבודה בנושאי גיוון.

NBC סירבה לשדר את פרסי גלובוס הזהב לשנת 2022 לאחר שנים שבהן שידרה את האירוע בטלוויזיה בזמן שחיכתה לראות אם HPFA מחויבת לשינויים שהובטחו. אבל התוכנית חזרה לרשת, כמו גם שירות הסטרימינג שלהם Peacock, אבל לא במשבצת הרגילה של יום ראשון בערב. קומיקאי ג'רוד קרמייקל ישמש כמנחה של טקס אמצע השבוע.

תתכוננו לראות את הכוכבים המתלבשים הכי טובים והכי גרועים על השטיח האדום של גלובוס הזהב 2023.

קישור מקור