הלילה האחרון בבית הישן של LPBW של אודרי וג'רמי רולוף: תמונות

הלילה האחרון בבית הישן של LPBW של אודרי וג'רמי רולוף: תמונות

אומר להתראות. אנשים קטנים, עולם גדול בוגרים אודרי רולוף ו ג'רמי רולוף בילו את הלילה האחרון בביתם הישן עם שלושת ילדיהם.

אודרי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 17 באוגוסט, כדי לשתף תמונות וסרטונים מהלילה האחרון שלהם בבית, שכלל פיקניק בחצר האחורית שלהם. המשפחה נהנתה מפינוקים טעימים כולל פיצה וגלידה, בעוד אודרי וג'רמי, בני 32, התפנקו עם שמפניה.

גם כוכב ה-TLC לשעבר לקח רגע לשבח את שכניהם. "השכנים שאלוהים ידע שאנחנו צריכים ואני בכנות לא יודע מה אנחנו הולכים לעשות בלעדיהם", כתבה אודרי לצד סלפי עם שכניהם גורדו ו קייסי. "אם אתה מכיר אותנו אישית, אתה יודע באיזו תדירות אנחנו מדברים כל כך טוב על גורדו וקייסי."

"לנצח נוקיר להקים את המשפחה שלנו כאן בבית הזה, אבל אחד החלקים הקשים בעזיבה הוא לעזוב אותם", הוסיפה לגבי השכנים.

בני הזוג – שקשרו בספטמבר 2014 – מכרו את ביתם בפורטלנד, אורגון, ורכשו חווה משפחתית ליד בית הוריה לאחר שחלומם להחזיק באדמות משפחתו של ג'רמי, חוות רולוף, לא הצליח.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", שיתפה אודרי ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

פטריארך רולוף, מאט רולוףבסופו של דבר החליט להעמיד 16 דונם מהקרקע למכירה במאי 2022 במקום לתת אותם לאחד מארבעת ילדיו.

אודרי שמרה על המעריצים מעודכנים כשהמשפחה התכוננה למהלך הגדול. יליד אורגון אמר בעבר שהם "קיבלו [their] עבודה שנחתכה עבור [them]" כפי שגילו "בעיה חדשה [with the house] כל יום."

"תמיד היינו אנשים מסוג 'אין לי מושג מה אני אעשה מחר'", כתבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-5 באוגוסט. "ליהוק חזון ולחלום על העתיד? הגענו לזה. אבל מחר? זה תמיד בגדר תעלומה".

"כשיצאנו אבא שלי היה מתקשר [Jeremy] 'אדון. הרפתקאות'", הוסיפה אודרי – שחולקת את הבת אמבר והבנים בודה ורדלי עם בעלה. "כל מה שעשינו יחד נראה היה או הפך להרפתקה… הנה אנחנו 11 שנים מאוחר יותר, עדיין מאמצים את כל האתגרים הנלווים לבחירה בדרך הבלתי צפויה, הלא נוחה, הלא ידועה והלא נוחה… אבל הסיפורים תמיד שווים את זה."

המשיכו לגלול כדי לראות איך המשפחה בילתה את הלילה האחרון בבית.

קישור מקור