המולה בצד, איך הם מרוויחים כסף

מכניסים לעבודה! נשות אחות כוכב קודי בראוןשלושת בני הזוג של מרי, רובין ו ג'נל בראוןואשתו לשעבר כריסטין בראון להתפרנס טוב מהתוכנית, אבל זה לא אומר שהם מתנגדים לקבל עבודות מחוץ לטלוויזיה. לכל אחת מהנשים יש את ההמולה הצדדית שלה להוסיף להכנסה החודשית שלה, החל מצימר ועד למכירת בגדים ועוד. גלה כיצד הנשים של נשות אחות לעשות כסף!

מה התפקיד של מרי בראון?

בימים אלה, מרי, שחולקת ילד אחד עם קודי, היא הכל על לחקור ולחגוג את המורשת שלה – והיא עושה את זה דרכה לִינָה וַאֲרוּחַת בּוֹקֶר שקוראים לו פונדק המורשת של ליזי. לאחר שרכשה בחזרה בית שסבא רבא וסבתא שלה בנו, הכוכבת הפכה אותו לפונדק קטן בפארוואן, יוטה.

מרי היא גם קמעונאית אופנה עצמאית גאה של LuLaRoe, לפי הביוגרפיה שלה. תוהה מה זה LuLaRoe? בעיקרון, זו אחת מאותן חברות שבהן אנשים קונים את המוצרים ואז מוכרים אותם מחדש לחברים שלהם בפייסבוק או, במקרה הזה, לאלפי העוקבים באינסטגרם שהם צברו בזכות תהילת הריאליטי.

בנוסף, היא א ניו יורק טיימס סופרת רבי מכר עם ספרה להפוך לנשות אחיות: סיפורם של נישואים לא שגרתייםאותו כתבה יחד עם קודי, ג'אנל, כריסטין ורובין.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

מה התפקיד של ג'אנל בראון?

לג'אנל יש הופעה משלה שגם היא נהנית ממנה. החברה שלה תתאמץ עם ג'אנל עוסק בעיקר בבלוגים ובשיתוף מוטיבציה לאימון במדיה החברתית, אבל זה גם לא בלי מכירות. כמאמנת בריאות מוסמכת, היא מציעה "אימון חמלה גוף ואחריות", לפי האתר שלה.

מאז היא השיקה תוכנית בריאות ואיכות חיים עם בתה מאדי כדי לעזור לאחרים להשיג את יעדי הכושר שלהם, השלם עם א עמוד אינסטגרם.

מה התפקיד של רובין בראון?

רובין ידועה בשמירה על פרופיל נמוך באינסטגרם, אבל היא עדיין חלק מהותי ממנה הארון של אחותי. "בוטיק קו התכשיטים והבגדים המקוון" הושק על ידי כל ארבעת הנשים (בתוספת בעלן המשותף). נאמר שאמא לחמישה היא הכוח המניע העיקרי מאחורי החנות הדיגיטלית, בעבר כתבה רבים מהפוסטים בבלוג תוך עיצוב שורות משלה, אבל כל הנשים משתלבות. הם פורסמו לאחרונה ב-2019, אבל האתר מציין שהם "עסוק בעדכון החנות בשבילך" ויחזור "בקרוב!"

בינואר 2023, בנם של קודי וכריסטין, Paedon, לא היסס לשקול כיצד רובין מתפרנס.

"עֲבוֹדָה? ובכן, היא עשתה כמה דברים במשך כמה שבועות כמה פעמים", הוא אמר בראיון רב עם ג'ון ייטס. "רובין היא אם נשואה בבית עם בעל שהוא אבא בבית ובעל בבית, ושניהם מצלמים כל שבוע."

עם זאת, כשזה הגיע לבוטיק המקוון של רובין, פידון הודה שזה "חדשות עבור [him]" שהאתר "עדיין פעיל".

"הארון של אחותי הוא לא מה שהוא היה אמור להיות," הוא הוסיף. "היא השקיעה בזה מאמץ. היא בהחלט ניסתה, אני לא מתכוון להכחיש את זה, אבל זה לא הלך לשום מקום”.

מרי כריסטין ג'אנל ורובין בראון כולם מחייכים
באדיבות כריסטין בראון/אינסטגרם

מה התפקיד של כריסטין בראון?

כוכב הריאליטי השיק עסק משפטי, CBrown Quest, LLC, ב-15 במאי 2020, עם ועדת תאגיד אריזונה. קריסטין, שנפרדה מקודי בנובמבר 2021, היא גם קמעונאית של LuLaRoe והיא עושה זאת קמיעותכמו ג'אנל, לשמור על קשר עם המעריצים שלה.

כמה מרוויח השחקנים של 'נשות אחיות' ב-TLC?

למרות שלכל הנשים יש התרוצצויות צדדיות, הן בהחלט עושות את הנתח הגדול ביותר של ההכנסה שלהן מככב ב נשות אחות.

לפי הדיווחים, קבוצת הריאליטי מרוויחה כ-10 אחוזים מתקציב התוכנית לפרק, לכל אחד שליף. מאמינים שהבראונז הרוויחו כ-3 מיליון דולר בסך הכל מהצילומים מאז תחילת הסדרה שלהם ב-2010, מה שמשתווה לכ-375,000 דולר בשנה.קישור מקור