המעבר של קייט גוסלין לצפון קרולינה עקב 'בעיות' פיננסיות

המעבר של קייט גוסלין לצפון קרולינה עקב 'בעיות' פיננסיות

לְשֶׁעָבַר ג'ון וקייט פלוס 8 כוכב קייט גוסליןהמעבר של צפון קרוליינה היה טוב יותר עבור משפחתה – והכספים שלה – לאחר ש-TLC ניתקה את הקשר עם כוכבת הריאליטי, אומר מקור בלעדית בקשר.

"קייט חיה חיים נורמליים יחסית בפנסילבניה במשך שנים לאחר שהתהילה שלה בתוכנית הריאליטי החלה להתפוגג. הילדים היו בבית הספר והם העסיקו אותה", אומר המקורב המעבר של קייט במרץ 2021. "עם זאת, הכספים תמיד היו בעיה. קייט חיה הרבה מעל ליכולתה במשך שנים."

"היו לה עסקאות ספורדיות. … זה לא היה מספיק הכנסה כדי לכסות את אורח חייהם", ממשיך המקור. "החשבונות שלה היו גבוהים [with] שכר לימוד בבית ספר פרטי, מכללה מחוץ למדינה, בית ענק ורכוש".

למרות שהרוויחה עד 250,000 דולר לפרק כשהיא מצרך TLC, לקייט יש שווי נקי של כ-500,000 דולר בלבד כיום, לפי שווי נקי של סלבריטי. לאחר שנחקרה על הכספים שלה בעבר, קייט טענה במהלך ראיון עם בת'ני פרנקל ב-2013 שהיא השתמשה ב"קופונים" ולא ענדה "מותגים מובילים" כדי לחסוך כסף. "

"את רוב מה שעשינו, אני אישית לקחתי והכנסתי עבורו קרן מכללה [the kids] כי הם יילכו לקולג'", אמר כוכב ה-TLC לשעבר. "מכללה, בית ספר והבית שלהם, איפה שהם גרים [are] חָשׁוּב."

קייט, 47ושני ילדיו הגדולים של ג'ון, תאומים מאדי ו קארה, 22משתתפים כרגע אוניברסיטת סירקיוז ואוניברסיטת פורדהאם, בהתאמה, במדינת ניו יורק. באשר לילדים שלהם, ג'ון, 45, נשאר בפנסילבניה, שם יש לו משמורת על שניים משישיות שלהם, קולין והאנה. שאר המששים, אדן, אלכסיס, ג'ואל ולאה, 18, גר עם קייט בטרוטמן, צפון קרוליינה. כשהתאומים בבית בהפסקה, הם נשארים עם קייט פלוס 8 כוכב.

"המהלך פשוט היה הגיוני, וזו דרך חיים טובה יותר עבורה ועבור הילדים כעת", אומר המקורב. "ארבעת הצעירים ילמדו השנה בקולג'. קייט לא הייתה צריכה להחזיק את ביתם הענק [Wernersville, Pennsylvania.]”

קייט רכשה את בית ורנרסוויל בשווי 1.1 מיליון דולר 13 לפני שנים כשהייתה עדיין עם בעלה לשעבר. באוקטובר 2020, היא העמידה את האחוזה למכירה תמורת 1,299,990 דולר. הבית ששטחו 7,591 מ"ר, שישב על 23 דונם של אדמה פרטית, כלל שש מיטות ושבעה חדרי רחצה. הבית רחב הידיים כלל גם שלושה תנורים, שני מדיחי כלים, כיריים עם שש להבות, מוסך מנותק עם שלוש מכוניות, בריכת מים מלוחים עם ספא ובור אש.

בעקבות המעבר לצפון קרוליינה, קייט חיה חיים הרבה יותר פשוטים ולא הופיעה בטלוויזיה מאז 2019, אז ניסתה להצטרף שוב לסצנת ההיכרויות ב- קייט פלוס דייט. בספטמבר 2021, קייט השיגה "רישיון רב מדינות" מהמועצה לסיעוד בצפון קרוליינה ב-30 ביוני 2021, וכיום היא עובדת כאחות. לפני שהתפרסם בטלוויזיה בריאליטי, המטריארך היה אחות לידה בבית החולים והמרכז הרפואי רידינג בפנסילבניה.

ג'ון וקייט ממשיכים להיות ב מאבק משמורת אינטנסיבי לאחר גירושיהם בשנת 2009. הם היו נשואים 10 שנים.

קישור מקור