הנמלה לשעבר של כריסטינה הול מברכת את טארק, הת'ר ריי על ההריון

הנמלה לשעבר של כריסטינה הול מברכת את טארק, הת'ר ריי על ההריון

כריסטינה הולבעלה לשעבר נמלה אנסטד מתרגשת עבור בעלה הראשון טארק אל מוסא לאחר שהודיע ​​שהוא יולד תינוק מס' 1 עם אישה חדשה הת'ר ריי יאנג. נמלה כתבה ליד הודעת ההיריון ביום רביעי, 13 ביולי באינסטגרם, "מזל טוב שניכם! נרגש בשביל כולכם!" יחד עם אימוג'י לב אדום.

נראה שהבעלים לשעבר של כריסטינה מיודדים עכשיו עם ההודעה המתוקה של אנט על התינוק החדש של טארק שבדרך. אבל ה כריסטינה על החוף כוכבת עדיין לא שיתפה שום הודעת ברכה משלה כלפי טארק, 40, והת'ר ריי, 34. התינוק החדש שלהם יהיה אח למחצה לילדיהם של טארק וכריסטינה, הבת טיילור, 11, ובריידן, 6.

אנט, 43, וכריסטינה, 39, החלו לצאת באוקטובר 2017, לפני הגירושים ממנה. פליפ או פלופ מארחת משותפת ובעל שבע שנים שנסתיימו בינואר 2018. השניים נישאו בטקס חתונה בחצר האחורית בניופורט ביץ', קליפורניה, בדצמבר אותה שנה. אבל כריסטינה הדהימה את המעריצים בספטמבר 2020, כשהודיעה שהשניים נפרדים לאחר 22 חודשי נישואים בלבד, למרות שחגגו את יום הולדתו הראשון של בנם הדסון מוקדם יותר באותו חודש.

ה סוחרי וילר המארח הודה שהוא הרוס מהבחירה של כריסטינה לסיים את נישואיהם. "כל מי שמכיר אותי באמת יודע שאני לא אוהב לחלוק עניינים פרטיים בפומבי. שתקתי בעודי נאחז בתקווה. מעולם לא ויתרתי עלינו. אני מתפלל שההחלטה של ​​כריסטינה תביא לה אושר", כתב ב-26 בספטמבר 2020. פוסט באינסטגרם. מאז המשיכה נמלה למצוא שוב אהבה עם השחקנית רנה זלווגר.

כוכב HGTV התחתן בשנית בפעם השלישית, וקשר את הקשר עם המתווך ג'וש הול באפריל 2022 לאחר שהתפרסמו בפומבי עם הרומן ביולי 2021. הם התארסו חודשיים לאחר מכן בתוך רומן סוער.

טארק והת'ר שיתפו את שמחת התינוק שלהם בפוסט באינסטגרם המציג תמונות של מכירת שקיעה גבשושית התינוק המתפתחת של כוכבת שנראתה בבירור מבעד לשמלת החלקה הלבנה והיפה שלה. "הַפתָעָה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!” הת'ר כתבה ליד דיוקנאות ההריון המהממים של הצלם כריסטינה צ'רניק.

הזוג התחתן בטקס מדהים באוקטובר 2021 בסנטה ברברה, קליפורניה. הם התארסו ביולי 2020 לאחר שיצאו במשך שנה אחת. הת'ר הייתה מאוד פומבית לגבי שיתוף מסע הפוריות שלה להרות ילד בחודשים שלאחר חתונתם, ועכשיו כל המאבק השתלם שכן הם הולכים לקבל את פני התינוק מספר 1 בשנה החדשה.קישור מקור