הנסיך הארי איבד את בתוליה ל'אישה מבוגרת': פרטי מין

NSFW. הנסיך הארי גילה שאיבד את בתוליה ל"אישה מבוגרת" ופרט את הפעם הראשונה שקיים יחסי מין בספרו הקרוב, נוֹסָף.

"אפיזודה מפוארת", כתב הדוכס מסאסקס, בן 38, בספר, על פי קטע שהושג על ידי Us Weekly. "היא אהבה סוסים, די הרבה, והתייחסה אלי לא כמו סוס צעיר".

הנסיך הארי המשיך, "נסיעה מהירה, שלאחריה היא חבטה בגב שלי ושלחה אותי לחסד."

נראה שהמלכותי הביט לאחור על החוויה המינית הראשונה שלו באור שלילי, כשהוסיף, "בין הדברים הרבים שהיו שגויים. זה קרה בשדה עשב מאחורי פאב עמוס".

הארי לא חשף את שמה של האישה ולא חשף מתי התקרית התרחשה. עם זאת, זה זמן רב היה שמועות שהוא איבד את בתוליה אליזבת הארלי – המבוגר ממנו ב-19 שנים – כשהיה נער.

אליזבת, בת 57, התייחסה לשמועות בדצמבר 2022 והכחישה אותן בתוקף. "לא אני. לא אשם. הא!" הארלי סיפר סאטרדיי טיימס מגזין בזמנו, דרך עמוד שישי. "לא. לא אני. בהחלט לא."

לא קרדיט/AP/Shutterstock

במקום אחר בספר, הארי היה גלוי לב לגבי איברי המין שלו, על פי קטע שהושג על ידי עמוד שישי. "הפין שלי היה עניין של תיעוד ציבורי, ואכן קצת סקרנות ציבורית", כתב. "העיתונות כתבה על זה בהרחבה. היו אינספור סיפורים בספרים ובעיתונים (אפילו הניו יורק טיימס) על ווילי ואני לא נימול."

"אמא אסרה את זה, כולם אמרו, ולמרות שזה נכון לחלוטין שהסיכוי לחטוף כוויות קור בפין הוא הרבה יותר גדול אם אתה לא נימול, כל הסיפורים היו שקריים. נחתכתי כתינוק", הוסיף הארי.

המלוכה הבריטית גם שיתפה פרטים על התקופה בה סבל מכווית קור באיבר מינו במהלך טיולו לאנטרקטיקה לפני אחיו הנסיך וויליאםהחתונה של אישה קייט מידלטון.

"הארוחת ערב שלפני החתונה הייתה נעימה, עליזה, למרות שווילי סבל בעליל מרעידות חתן סטנדרטיות", אמר. "הדרתי את החברה עם סיפורים על [South] מוֹט. אבא היה מאוד מתעניין וסימפטי לגבי אי הנוחות של האוזניים והלחיים הכפורות שלי, וזה היה מאמץ לא לשתף יותר מדי ולספר לו גם על איבר המין הרך לא פחות".

הארי המשיך, "עם הגעתי הביתה נחרדתי לגלות שגם האזורים התחתונים שלי היו כפור, ובעוד שהאוזניים והלחיים כבר החלימו, הפעוט לא היה."

זיכרונותיו של הנסיך הארי, נוֹסָףאמור לצאת ב-10 בינואר.

קישור מקור