הנסיך הארי, דרמה של משפחת המלוכה הסבירה: מה קרה

הנסיך הארי, דרמה של משפחת המלוכה הסבירה: מה קרה

מתחים בין הנסיך הארי ומשפחת המלוכה לכאורה הסלימה במהלך השנים האחרונות. נראה שהדברים הגיעו לראש אחרי הוא ואשתו מייגן מרקל פרשו מתפקידי המלוכה הבכירים בשנת 2020, אבל עדיין יש הרבה מה לפרוק. מהזוג שעבר לקליפורניה ועד למערכת היחסים המתוחה של הארי עם אחיו הנסיך וויליאםהמשיכו לקרוא כדי לראות מה קרה.

להארי ולמגהאן הייתה הזדמנות לשתף את הצד שלהם בדברים במהלך ראיון חשוב ב-CBS ב-7 במרץ. "לא, אף פעם לא העיוורתי את סבתי. יש לי יותר מדי כבוד אליה", אמר יליד בריטניה על כך שהוא ומייגן שחררו את ההצהרה המשותפת שלהם בהכריזו על תוכניותיהם לפרוש ממשפחת המלוכה בינואר 2020. בפברואר 2021, הזוג אישר שהיציאה שלהם הייתה קבועה.

הדוכס מסאסקס ציין שהיציאה שלהם הייתה "נואשת" לאחר שהלכו ל"מוסד" לעזרה ולא קיבלו עזרה.

"מעולם לא עזבנו את המשפחה", הבהיר מגהן, והסביר שהם רק נסוגו מתפקידיהם המקצועיים. "אמרנו, 'בסדר, אם זה לא עובד לכולם, אנחנו סובלים מאוד, אתה לא יכול לספק לנו את העזרה שאנחנו צריכים, אנחנו יכולים פשוט לקחת צעד אחורה. אנחנו יכולים לעשות את זה במדינת חבר העמים״. הצענו את ניו זילנד, דרום אפריקה".

הרצון שלהם להישאר במדינות חבר העמים הניע את המעבר הראשוני שלהם לקנדה לפני שהדברים באמת הלכו דרומה, במיוחד בין הארי לאביו, הנסיך צ'ארלס.

"כשהיינו בקנדה, היו לי שלוש שיחות עם סבתא שלי [Queen Elizabeth II] ושתי שיחות עם אבי – לפני שהוא הפסיק לקבל את השיחות שלי – ואז [he] אמר, 'אתה יכול לשים את כל זה במה שהתוכנית שלך?'" גילה הארי. "שמתי את כל הפרטים שם, אפילו את העובדה שתכננו לפרסם את ההודעה".

עם זאת, הארי טען שצ'ארלס החל להתעלם מניסיונותיו להגיע אליו מכיוון שבנו כבר נאלץ לקחת "עניינים לתוך [his] ידיים משלו."

"זה היה כמו, 'אני צריך לעשות את זה בשביל המשפחה שלי'. זו לא הפתעה לאף אחד", הסביר. "זה באמת עצוב שזה הגיע לנקודה הזו, אבל אני חייב לעשות משהו למען הבריאות הנפשית שלי, של אשתי ושל ארצ'י, כי יכולתי לראות לאן זה מוביל".

זה רק קצה הקרחון. המשיכו לגלול לציר זמן מלא של מה שקרה בין הארי למשפחת המלוכה.

קישור מקור