הנסיך הארי, מגהן מרקל הרגיש את דייוויד, ויקטוריה בקהאם סיפורי הדלפות

מציאות מלכותית. הנסיך הארי ו מייגן מרקל חשבתי ש ויקטוריה בקהאם הדליף את המידע הפרטי שלה ושל הארי לעיתונות, טען הסופר טום באוור בספרו החדש, נקמה: מגהן, הארי והמלחמה בין ווינדזורעל הזוג המלכותי.

מגהן, בת 40, "חשדה בויקטוריה בקהאם בחוסר שיקול דעת", כותב באוור. "הארי התקשר לדיוויד בקהאם כדי לחזור על ההאשמה. הכחשות האמת של בקהאם מזועמות, פגעו במערכת היחסים שלהם".

סת' וניג / AP / Shutterstock

למרות החיכוך לכאורה של הזוגות, זמרת הספייס גירלז, 48, וכוכבת הכדורגל, 47, נכחו בחתונה של הסאסקס במאי 2018 בלונדון.

נציגי הסאסקס והבקהאם לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.

הזוג התמודד עם הרבה שיאים ושפל עזים אחרים שהובילו ליציאה המלכותית שלהם ב-2020.

"הארי ומייגן היו כבולים", טוען המחבר. "כל לילה הם סרקו את האינטרנט כדי לקרוא את הדיווחים בעיתונים ואת הפרסומים של הטרולים ברשתות החברתיות. באופן לא הגיוני, הם קיבצו את השניים יחד והזינו את הטירוף של זה לגבי התקשורת. משוכנעים שכאלופי הטוב הם נרדפים על ידי שנאה וגזענות, הם הרגישו קורבן לביקורת הקלה ביותר".

ספרו של טום גם מנתח את המתח בין שאר בני משפחת המלוכה לבין הארי, 38, ומייגן. יש לציין, זה בוחן את מערכת היחסים שלהם עם הדוכסית קייט ו הנסיך וויליאםשהתרחקה יותר אחרי הארי וה זכור אותי השחקנית פרשה מתפקידיה המלכותיים הבכירים בינואר 2020.

באותה עת, מגהן והנסיך הארי הודיעו על החלטתם להתרחק מתפקידם, עם תוכנית לבחון את עמדתם בשנה שלאחר מכן. עם זאת, בחירתם לעזוב את תפקידיהם הבכירים נעשתה סופית בפברואר 2021.

"הדוכס והדוכסית מסאסקס אישרו להוד מלכותה המלכה שהם לא יחזרו כחברים עובדים במשפחת המלוכה." ארמון בקינגהאם כתב בהצהרה ב-19 בפברואר 2021.

ההצהרה נמשכה, "בעוד שכולם עצובים על החלטתם, הדוכס והדוכסית נשארים חברים אהובים מאוד במשפחה".

הנסיך הארי והבלוגר Tig התרחקו עוד יותר ממשפחת המלוכה כשעברו לקליפורניה במרץ 2020, שם הם גרים עם הבן ארצ'י, בן 3, והבת ליליבט, 13 חודשים.

מאז, על פי הדיווחים הזוגות נשארים ביחסים רעים על רקע הריב המתמשך ביניהם. "הבעיות השורשיות של הארי וויליאם לא נפתרו", אמר מקורב בקשר ביולי 2021, בעקבות ה חשיפת פסל של אמם המנוחה של האחים, הנסיכה דיאנהבגן השקוע של ארמון קנסינגטון.

"וויליאם מנסה מאוד לסלוח להארי על מה שהוא העביר את המשפחה, אבל הוא פשוט לא יכול להשתחרר מהכעס שלו", הוסיף המקור. מערכת יחסים חמוצה.

קישור מקור