הנסיך הארי משווה את מגהן מרקל, הנסיכה דיאנה בסדרה

הנסיך הארי הביע דאגה שאשתו, מייגן מרקליגמר כמו אמו המנוחה, הנסיכה דיאנהבסדרת הדוקוסים החדשה, הארי ומגהאן.

"הכאב והסבל של נשים שמתחתנות במוסד הזה, טירוף ההאכלה הזה", אמר הארי, בן 38,לא גְרוֹר לקראת הקרוב נטפליקס סרט תיעודי, שיצא ביום שני, 5 בדצמבר.

קטעים של אמו של הדוכס מסאסקס שיחקו בזמן שהרהר כיצד הציבור מתייחס באופן שלילי לנשים שמתחתנות למשפחת המלוכה, עם שערי מגזינים המראים כיצד דיאנה זכתה לביקורת קבועה מהעיתונות.

"הבנתי שהם לעולם לא יגנו עליך," צלצלה מייגן, בת 41.

"הייתי מבועת," הוסיף הארי וציין שהוא "לא רצה שההיסטוריה תחזור על עצמה" בכל הנוגע לאופן שבו הציבור מתייחס לאשתו.

דיאנה, שחלקה את הבנים הארי ו הנסיך וויליאם עם בעלה לשעבר, הנסיך צ'ארלסמת באופן טרגי בשנת 1997 בגיל 36 לאחר תאונת דרכים בפריז, צרפת.

הטריילר גם הראה כיצד לתקשורת היו דרכים שונות לתאר את חליפות אלום מאז שהזוג נקשרו רומנטית לראשונה בשנת 2016. בשלב מסוים, פירס מורגן תיאר את מגהן כ"כוכבת רוק מלכותית". עם זאת, הוא שינה את גישתו ובסופו של דבר התחיל להתייחס אליה כאל "הנסיכה פינוקיו".

בטריילר הראשון, ששוחרר ביום חמישי, 1 בדצמבר, המעריצים קיבלו הצצה לחייהם האישיים של הזוג הפרטי כולל שלהם. קבלת פנים לחתונה 2018 ומייגן מציגה את גבשושית התינוק שלה במהלך אחד ההריונות שלה.

בני הזוג גם דנו מדוע הסכימו להשתתף בסרט התיעודי. "אף אחד לא רואה מה קורה מאחורי דלתות סגורות… הייתי צריך לעשות כל מה שיכולתי כדי להגן על המשפחה שלי," הסביר הארי.

"כאשר ההימור כה גבוה, לא הגיוני יותר לשמוע את הסיפור שלנו מאיתנו?" מגהן הוסיפה בראיון סולו.

בינואר 2020, הארי ומייגן גרם לקרע מלכותי כאשר הם פרשו כחברים בכירים ב- משפחה מלכותית וחשפו את תוכניותיהם להפוך ל"עצמאיים כלכלית".

לאחר המעבר לקליפורניה, בני הזוג שיתפו את הצד שלהם בסיפור במהלך א ראיון מקיף ב-CBS במרץ 2021. "לא, אף פעם לא הסמאתי את סבתי. יש לי יותר מדי כבוד אליה", אמר הארי על פרסום ההצהרה המשותפת שלהם שחשפה את תוכניותיהם לסגת מה משפחה מלכותית.

מאט דנהאם / AP / Shutterstock

"אָנוּ מעולם לא עזב את המשפחה,"הוסיף מנחה הפודקאסט "ארכיטיפים", והסביר שהם רק נסוגו מתפקידיהם המקצועיים. "אמרנו, 'בסדר, אם זה לא עובד לכולם, אנחנו סובלים מאוד, אתה לא יכול לספק לנו את העזרה שאנחנו צריכים, אנחנו יכולים פשוט לקחת צעד אחורה. אנחנו יכולים לעשות את זה במדינת חבר העמים״. הצענו את ניו זילנד, דרום אפריקה".

חלק ראשון של הארי ומגהאן יעלה לנטפליקס ביום חמישי, 8 בדצמבר, ואחריו חלק שני ביום חמישי, 15 בדצמבר.

קישור מקור