הנסיך הארי, Meghan Markle Kids: Archie, Lilibet Photos

הנסיך הארי, Meghan Markle Kids: Archie, Lilibet Photos

הנסיך הארי ואישה מייגן מרקל בחרו לשמור על פרטיות חיי המשפחה שלהם לאחר שפרשו כבכירים במשפחת המלוכה, וזה כולל את ילדיהם המקסימים, ארצ'י וליליבט.

"היינו באמת מודעים להגן על הילדים שלנו כמיטב יכולתנו וגם להבין את התפקיד שהם ממלאים במשפחה ההיסטורית באמת הזו", אמרה מגהן על החלטת הזוג במהלך סרטי הדוקו שלהם בנטפליקס. הארי ומגהאן.

מצדו, הארי הוסיף, "כאבא וכהורים, אני חושב שהסכמה היא חלק חשוב מאוד לזה. שאם יש לך ילדים, זו צריכה להיות הסכמתך למה שאתה חולק".

ה הדוכס והדוכסית מסאסקס דבקו במילה שלהם בכל הנוגע לשיתוף תמונות של ילדיהם הגדלים מחכים שנה אחת כדי לתת לציבור הצצה לבתם. הזוג הודיע ​​שהם מצפים לתינוק קשת בענן אחרי מייגן הפלה הרסנית בפברואר 2021 לפני שחשפה את מגדרה במהלך המספר של CBS בחודש הבא.

"כמו שיהיה כל ילד, כל אחד או שניים היו מדהימים. אבל שיהיה לך בן ואחר כך ילדה, מה עוד אפשר לבקש?" אמר אז האבא הגאה. "קיבלנו את המשפחה שלנו – ארבעתנו ושני הכלבים שלנו, זה נהדר."

הבת ליליבט "לילי" דיאנה מאונטבאטן-ווינדזור – ששמה מכבד את סבתו ואמו של הארי – נולדה בסנטה ברברה, קליפורניה, ב-4 ביוני 2021.

לכבוד יום ההולדת הראשון שלה, הזוג שיתף את התמונה הראשונה של הקטנה שלהם בזמן שחגג בבריטניה המלכה אליזבתיובל הפלטינה של. לילי לבשה שמלה כחולה חיוורת עם שרוולים מסולסלים עם קשת לבנה בשערה האדום. היא חייכה אל המצלמה והראתה את עיניה הכחולות העמוקות בזמן ששיחקה בדשא בקוטג' פרוגמור במהלך מסיבת יום ההולדת שלה.

למרות פרישתם מתפקידם במשפחת המלוכה, הארי ומייגן ממשיכים בעבודתם הפילנתרופית העמותה שלהם, Archewellשמטרתו "לשחרר את כוחה של החמלה להניע שינוי תרבותי מערכתי".

"הבן שלי, הבת שלי, הילדים שלי הם בני תערובת ואני ממש גאה בזה", הוא אמר במהלך סרטי הדוקו שלהם בנטפליקס. "אם אתה מביא אדם קטן לעולם הזה, אתה צריך לעשות כל מה שאתה יכול כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר עבורו."

המשיכו לגלול כדי לראות את כל התמונות החמודות ביותר של ארצ'י וליליבט.

קישור מקור