הסבר שמועות של אבא מייג'ור יואיט

זיכרונות כואבים. הנסיך הארי נזכר המלך צ'ארלס עושה בדיחות "סדיסטיות" על כך שהוא לא "אביו האמיתי" על רקע שמועות פומביות ש"אביו האמיתי" היה אחד מ"מאהביה לשעבר" של הנסיכה דיאנה בספרו, נוֹסָף.

"אבא אהב לספר סיפורים, וזה היה אחד הטובים ברפרטואר שלו. הוא תמיד יגמר בפרץ של התפלספות… מי יודע אם אני באמת הנסיך מוויילס? מי יודע אם אני בכלל האבא האמיתי שלך?" המלוכה הג'ינג'י כותב בספר הזיכרונות שלו, לפי ציטוטים מתוך עמוד שישי.

הארי אמר שאביו "יצחק ויצחק" מה"בדיחה הלא מצחיקה" שלו, והסביר, "השמועה נפוצה בדיוק אז שאבי האמיתי היה אחד ממאהביה לשעבר של אמא: רב סרן ג'יימס יואיט."

רון דאדסוול/שטרסטוק

הארי ציין שהוא וצ'ארלס מעולם לא דיברו ישירות על מייג'ור יואיט, אבל זה היה ידוע שדיאנה ניהלה רומן בן חמש שנים עם איש הצבא לאחר שנפגשו בארוחת ערב ב-1986. בהתחשב בהארי נולד ב-1984, השמועות אינם עובדתיים, אבל הוא חשב מדוע זה הפך לכותרת כה פופולרית.

"אולי זה גרם להם להרגיש טוב יותר לגבי חייהם שחייו של נסיך צעיר היו מצחיקים", המשיך ספר הזיכרונות שלו. "לא משנה שאמא שלי לא פגשה את מייג'ור יואיט עד הרבה אחרי שנולדתי."

איש הצבא גם הכחיש בתוקף שהוא אביו המולד של הארי, ואמר בעבר שהשמועות "מוכרות ניירות". על פי הדיווחים, דיאנה הייתה נסערת בגלל הספקולציות.

"השוואה פשוטה של ​​תאריכים מוכיחה שזה בלתי אפשרי שיואיט יהיה אביו של הארי. רק פעם אחת שוחחתי איתה על זה, ודיאנה בכתה על זה", קצין ההגנה האישי לשעבר של ג'יימס ואיש סודו, קן וורףכתב בספרו דיאנה: סוד שמור.

לאחר שהרומן של דיאנה וג'יימס הסתיים ב-1991, רב-סרן הפך לדמות שנויה במחלוקת בבריטניה כשהחל לנצל את מערכת היחסים הקודמת שלו עם המלוכה, שמת במהלך תאונת דרכים באוגוסט 1997. הוא לא רק פרסם מכתבי אהבה פרטיים בין שניים, אבל הוא כתב את הספר מ-1994 נסיכה מאוהבת עם אנה פסטרנק והוציא עוד ספר זיכרונות, אהבה ומלחמהב 1999.

במילותיה שלה, דיאנה התייחסה לפרשה במהלך ראיון ל-BBC ב-1995. "כן, הערצתי אותו. כן, הייתי מאוהבת בו. אבל הייתי מאוד מאוכזבת", היא אמרה, בהתייחסה לפלילים של ג'יימס בתקשורת.

קישור מקור