הסגנון של ג'וי-אנה דוגאר לאורך השנים: תמונות אז, עכשיו

הסגנון של ג'וי-אנה דוגאר לאורך השנים: תמונות אז, עכשיו

תמיד משתנה! סומך על מעריצים צפו ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) התנסו עם הסגנון שלה לאורך השנים. היא הוצגה לראשונה למעריצי TLC כשהיא לובשת תלבושות צנועות שכיסו את גופה במלואן, אם כי אם לשניים באה לידי ביטוי ושינתה את טעמה באופנה במהלך השנים.

בשנים הראשונות לתהילתה של משפחת דוגר, הבנות היו ידועות בחצאיות ארוכות מתנדנדות, שיער ארוך, שמלות משובצות והרכבים עם צווארונים מגושם. בשנת 2013, אטריארך מישל דוגר – שחולקת 19 ילדים עם בעלה ג'ים בוב דוגר – הסבירו את ההיגיון מאחורי קוד הלבוש הצנוע שלהם.

"אחרי שנולדתי מחדש והתנצרתי, באמת התחלתי לכסות", הראשון 19 ילדים וסופרים סיפר TLC שאלות ותשובות בזמן. "הרגשתי כאילו האל אומר לי, 'אתה יודע מה, אתה כנראה לא צריך ללבוש את זה. זה קצת נמוך, או קצת גבוה מדי, אתה יודע?' פשוט באמת הרגשתי שאני צריך לציית למה שאלוהים אומר לי קודם ולהבין אחר כך. ואז ראיתי בכתובים הרבה דברים שעזרו לי להבין למה אני מרגיש לא בנוח עם בחירות הלבוש הקודמות שלי".

חלק מהכללים הנוקשים שאיתם גידלו מישל וג'ים בוב את ילדיהם כוללים רק לבישת בגדי ים צנועים, אי מתן אפשרות לאחים מהמין השני להיות לבד ביחד, לצאת עם מלווים ויכולת רק לתת חיבוקים בצד.

ג'וי-אנה שברה בעבר את הכללים הנוקשים של משפחתה של יכולת לתת חיבוקים בצד רק כשהיא התארסה לבעל כעת אוסטין פורסיית'. "אנחנו בני אדם ולפעמים אנחנו לא תמיד מצייתים בצורה מושלמת לכללים שלנו", אמר אוסטין על החיבוק, שנלכד בפרק של Counting On. "אנחנו מנסים. זה היה ניסיון ממש קשה".

בנוסף למתן חיבוק לאוסטין, ג'וי-אנה חרגה מכמה מהכללים הנוקשים של המשפחה על ידי אימוץ מכנסיים לארון הבגדים שלה והצגת עור בתלבושות פחות צנועות. עם זאת, היא לא נערת הדוגאר היחידה שהחליפה את הסגנון שלה. אחיותיה הגדולות ג'יל, ג'ינגר ו ג'סה דוגר כולם גם התנסו בדרכי הלבוש שלהם.

המשיכו לגלול כדי לראות כיצד הסגנון של ג'וי-אנה התפתח במהלך השנים.

קישור מקור