הסלבבקים הטובים ביותר של קלואי קרדשיאן, שר ועוד!

הסלבבקים הטובים ביותר של קלואי קרדשיאן, שר ועוד!

הדרמה אמיתית! ריהאנה, גוון סטפאני ו כריסי טייגן הם רק כמה סלבריטאים שלא מפחדים לעמוד על שלהם ברשתות החברתיות. התוצאות של קלאפבק טוב יכולות להיות די מדהימות, ויש כמה שעדיין לא התגברנו עליהם.

זוכר מתי קיילין לורי הגיבה לטענות שהיא עשתה פוטושופ לגופה? ה אמא מתבגרת 2 הכוכב הטיח בשונאי בנובמבר 2020 כשהגיב על צילום מקצועי של אמא לארבעה בהלבשה תחתונה.

"עיקולים. סימני מתיחה. צלוליט", כתבה אישיות MTV את הצילום המחניק שהציג את שרירי הבטן והחזייה שלה. "ופוטושופ!!!!" הטרול הגיב, וקיל ירה בחזרה, "PHOTOSHOP WHERE??? ללחמניות על הגב שלי??????” היא צחקה.

או מה דעתך כשמשתמש אינסטגרם הטיח קורטני קרדשיאן על בעל גישה כביכול "שלילית" על מתעדכן עם הקרדשיאנים? לפני שהמשפחה המפורסמת חשפה שהיא תסיים את הסדרה, מייסדת פוש נאבקה ברצון "לסגת" מחובותיה הוותיקים בתוכנית.

"היא כל כך לא מעריכה הכל", אמר השונא הגס והוסיף שקורט "מרושע לאחיותיה". אמא לשלושה – שחולקת את מייסון, פנלופה וריין עם החבר לשעבר סקוט דיסיק – ואז פשוט ענה, "תמשיך לנתח, בוז."

כמובן, אנחנו לא יכולים לדבר על הקרדשיאנס בלי להזכיר את מלכת הקלאפבקים, קלואי קרדשיאן. הדודה הגאה הגיבה בעבר למעריצים שהאשימו אותה בכך ששכחה את ימי ההולדת של מייסון וריין בדצמבר 2019.

"תמיד נראה לי מוזר שאנשים מתרגזים על צעקות יום הולדת ברשתות החברתיות. המנטליות שלי היא – תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים", אמרה. "באופן אישי, אני בדרך כלל לא מפרסם על האחייניות והאחיינים שלי בימי ההולדת שלהם כי הם לא ברשתות החברתיות. שבת שמח." הגיוני, טוב.

מ שר הכוונה ל"גבי הירך" שלה ל קים זולז'אק ביארמן בתגובה לתמונת העירום שלה, אתה תאהב את ההליכה הזו בנתיב הזיכרון המוצל. המשך לגלול כדי לראות עוד!

קישור מקור