הסצנת נשיקת טס זומבי של האחרון מבינינו

הצופים היו בהלם הרגעים האחרונים של טס ב-HBO האחרון מאיתנו, כשהיא אפשרה לזומבי "קליקר" לנשק אותה על השפתיים ולהדביק אותה ישירות בפטריית הקורדיספס במקום להשיב מלחמה. סגלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים, אבל היזהרו: ספוילרים קדימה.

הסצנת נשיקת זומבי של טס של 'האחרונה מבינינו'

יוצר שותף ושוראנר קרייג מאזין רצו שהמעריצים יירתעו באימה, וכינו את הסמוק הקטלני "דלק סיוט", בראיון ל- מגוון ביום ראשון, 22 בינואר, לאחר שידור הפרק.

"זה מטריד וזה מפר", אמר קרייג על הנשיקה. "אני חושב שזה מאוד ראשוני באופן שבו זה פולש לגוף שלך. להשתמש במילה בשימוש יתר, זה מעורר".

הוא זיכה ניל דרוקמןהכיוון של, של אנה טורב משחק ומחלקת האפקטים הוויזואליים שלהם כדי לגרום ל"הכל להתכנס ולהרגיש אמיתי ונורא", כשטס עמד במקום ואפשר לקליק הזכר להתקרב לאט ולנשק אותה, עם צילום מקרוב של קנוקנות הפטרייה המועברות מפיו אל שלה. רגע מצמרר את עמוד השדרה.

"כבר דיברנו על קנוקנות שיוצאות ושאלנו את השאלות הפילוסופיות האלה, 'מדוע אנשים נגועים אלימים? אם העניין הוא להפיץ את הפטרייה, למה הם צריכים להיות אלימים?' נחתנו על זה שהם לא. הם אלימים כי אנחנו מתנגדים, אבל מה אם לא? איך זה נראה אם ​​אתה פשוט עומד בשקט ונותן להם לעשות לך את זה?" קרייג הסביר על הסצנה.

באדיבות יוטיוב

טס כבר ננשכה על ידי קליקר וחשפה שהיא נדבקה בפטרייה כשהגיעה לבניין הקפיטול עם ג'ואל (פדרו פסקל) ואלי (בלה רמזי). חיילי הגחלילית שהם היו אמורים לפגוש היו כולם מתים ונגועים בפטרייה. הגופות שלחו אות להמוני קליקים במרחק כמה רחובות משם, שהחלו להסתער על הקפיטול כשטס, ג'ואל ואלי לכודים בפנים.

במעשה גבורה אחרון, טס השליכה חביות דלק על הקרקע והשליכה רימונים ברחבי החדר בתקווה לגרום לפיצוץ ולהוציא את צבא הקלקרים, מה שיאפשר לג'ואל ואלי להימלט. לאחר מכן היא ניסתה להדליק את המצית שלה כדי להפעיל כדור אש ענק אבל לא הצליחה לגרום ללהבה להתלקח.

יוֹדֵעַ היא עמדה בפני מוות בטוח, טס המשיכה להזיז את המצית שוב ושוב בזמן שהקליקר התקרב אליה, מזמינה לעצמה עוד זמן. בדיוק כשהוא נישק אותה והעביר את הפטרייה, היא קיבלה להבה תקינה והפילה את המצית לקרקע, מה שגרם להתפוצצות החדר והרג את צבא הקלקרים.

ג'ואל ואלי מזועזעים ושבורי לב צפו מחוץ לבניין כשטס מקריבה את הרגעים האחרונים בחייה כדי לאפשר להם לברוח ולהמשיך במסעם מערבה. השניים מקווים למצוא את אחיו טומי בוויומינג, ובמקביל לאתר בית חולים של Firefly עובד על תרופה. אלי ננשכה פעמיים על ידי הקליקרים אך הייתה חסינה מפני הפיכתה לזומבי, מה שהוכיח את עצמו כתקווה אפשרית ליצירת חיסון שיכול להציל את האנושות.

קישור מקור