העבודה שלו, שווי נקי, יותר

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כוכב ג'ובי דופרן פגש את אשתו ילידת אוקראינה יארה דופרן (לבית זאיה) באפליקציה בזמן נסיעה לחו"ל לעבודה, אבל מה תושב ניו אורלינס עושה למחייתו מלבד לתעד את הרומן הבינלאומי שלו? המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של ג'ובי, העבודה שלו ועוד!

מה התפקיד של ג'ובי דופרן?

בשל עבודתו של ג'ובי כרכב מנוהל מרחוק או כמפקח ROV, הוא נוסע לעתים קרובות לעבודה. לפי האישיות של TLC לינקדאין עמוד, הוא עבד בתעשיית הנפט והגז במשך כמעט 15 שנים.

"אני עובד עם רובוטיקה תת-ימית", ה ארוס בן 90 יום כוכב הסביר בפרק במאי 2021. "בעיקרון, אנחנו שולחים מכונה מתחת למים, היא בערך בגודל של מכונית, והיא יכולה לרדת ל-12,000 רגל. וברגע שזה מגיע לשם, אני מפעיל את כל הפקדים עבורו."

העבודה של ג'ובי מחייבת אותו להיות רחוק ממשפחתו במשך חודשים בכל פעם – קושי שהופיע בעונה 6 של הספין-אוף.

באדיבות יארה זאיה/אינסטגרם

"בנוסף להיות הרחק מירה במשך כל הזמן שאני בעבודה, אני צריך לעשות משמרות של 12 שעות בלי שום הסחות דעת, ואפילו אין לנו שירות טוב על הסירה", המשיך. "אני לא יכול, כאילו, להיות בטלפון שלי כל הזמן… אז זה משהו שהיה בעיה עבורנו."

מהו השווי הנקי של ג'ובי דופרן?

בעוד שהשווי הנקי של ג'ובי אינו ידוע כרגע, אבא של אחד מתפרנס היטב בתחומו. לפי דלת זכוכיתעמדתו יכולה בממוצע כ-177,903 דולר לשנה.

מלבד הקריירה הרווחית שלו, כוכב הריאליטי מרוויח גם מהשפעה של מדיה חברתית ושליחת סרטוני מעריצים מותאמים אישית דרך קָמִיעַעבורו הוא גובה 55 דולר.

ג'ובי דופרן ויארה זאיה חוזרים לעונה 7 של באושר ועושר?

יליד לואיזיאנה ו Boujee מאת יארה המייסד אמור לחזור למסכי הטלוויזיה בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?.

הפרק החדש יתעד את הזוג הנשוי בעקבות לידת בתם מיילה. מלבד המאבק בגעגועים גדולים, יארה גם נלחמת בחוסר ביטחון לאחר לידה ובבעיות יחסים עם ג'ובי. השניים שקלו טיול לביתה של יארה באוקראינה, אבל הכל משתנה כאשר מלחמת רוסיה-אוקראינה פורצת בפברואר 2022.

קישור מקור