העבודה של טוני, איך הוא מתפרנס

החבילה הכוללת! ארוס בן 90 יום כוכב דבי ג'ונסון התמזל מזל מאוהב כשהכירה את החבר החדש שלה, טוני. בן ה-70 חזר לעונה 3 של 90 יום: חיי הרווקות לתעד את מערכת היחסים הפורחת שלה עם החתיך הקנדי, ובני הזוג לא בזבזו זמן לעשות את הצעד הבא ברומן שלהם. אבל מי זה בדיוק טוני? המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על הגבר החדש של דבי.

מיהו החבר החדש של דבי ג'ונסון טוני?

"טוני הוא בחור מקנדה שפגשתי דרך חבר משותף", חשפה דבי במהלך הבכורה של העונה השלישית של ארוס בן 90 יום ספין-אוף 90 יום: חיי הרווקות. "הוא מפורט קוקיטלם, [British Columbia], קנדה. זה בערך שעה מחוץ לוונקובר."

מה התפקיד של החבר של דבי ג'ונסון טוני?

"טוני עושה סוג של רשת מחשבים, אין לי מושג", הסבירה דבי. "אבל הוא עובד מהבית."

מה עוד עושה החבר של דבי ג'ונסון טוני למחייתו?

בנוסף לעבודת רשת המחשבים של טוני, בן ה-69 עוסק גם בתחום הנדל"ן והוא בעל בית.

איך נפגשו דבי ג'ונסון וטוני?

במהלך אותו פרק, דבי סיפרה לחברותיה הכל על גבר בר המזל החדש בחייה.

"הוא חמוד, יש לו קול נחמד, הוא מאוד מתוק", היא אמרה לחבריה במהלך בילוי לילי בעיר בלאס וגאס מולדתה. "וזה מה שאני רוצה."

בכתב הוידוי שלה, דבי המשיכה להסביר כיצד היא וטוני נפגשו. "יש לי חברה שגרה בקנדה והיא שלחה לי הודעה שבעל הבית שלה טוני ואני נהיה מושלמים זה לזה, אז אמרתי 'בסדר'", חשפה דבי. "אנחנו די דומים בטלפון מדברים אחד עם השני. לא שוחחנו בוידאו, אבל אני יודע שאני כבר ממש אוהב אותו".

במהלך ארוחת הערב שלה עם חבריה, דבי המשיכה לזרום מעל היפה החדשה שלה. "אני מאוד מחבב אותו. ממש קל לדבר איתו", אמרה. "הוא ג'נטלמן, הוא מאוד אכפתי."

ציטוטי סקס של NSFW של דבי ג'ונסון על טוני

TLC (2)

הג'ינג'ית לא התביישה מהמשיכה המינית שלה לטוני, והבהירה שכוונתה היא לקחת את הרומן שלהם לשלב הבא בהקדם האפשרי. "אנחנו לא עושים סקס או אנחנו לא עושים סקס טלפוני", אמרה דבי בווידוי שלה בבכורה של העונה. "כי כשהוא אומר משהו מיני, אני מקבל עוויתות ואני אגיד לו, 'עדיף שתפסיק לדבר ככה כי אני שומע את בוב (חבר מופעל על סוללה) במגירה שלי צועק, 'תשחרר אותי, תן ​​לי לצאת. , תן לי לצאת!'"

היא הוסיפה בצחוק, "טוני ביקש ממני לא להשתמש בבוב כי הוא אמר שזה יהיה בוגד בו".

למרבה המזל של דבי, היא לא הייתה צריכה לחכות זמן רב כדי להגשים את רצונה. היא וטוני השלימו את מערכת היחסים שלהם בפרק ה-19 בספטמבר, זמן לא רב לאחר שנפגשו באופן אישי בפעם הראשונה.

קישור מקור