העצה של ג'אנל של נשות האחות לכריסטין לפני פיצול קודי

עצה של חבר. נשות אחות כוכב כריסטין בראון חשפה את "החבר הכי טוב שלה" ג'נל בראון אמר לה להיות עצמאית כלכלית לפני שתעזוב קודי בראון.

"שאלתי מתי היינו בווגאס, ובדיוק סיימתי בווגאס", נזכרה האחות לשעבר, בת 50, במהלך הופעה ביום שישי, 2 בדצמבר, ב"חיי המציאות עם קייט"פודקאסט. "אני זוכר ששאלתי אותה, אני כמו, 'אני צריך לעזוב. אני צריך לצאת. אני אפילו לא רוצה להיות נשוי לקודי יותר. אני לא יכול״. והיא הסתכלה עליי והיא אומרת, 'עד שלא תוכל לפרנס את עצמך כלכלית לבד, אתה לא מתכוון לעזוב'. אני כמו, 'הו, אלוהים. בסדר אז'".

לאחר מכן, כריסטין זיכה את ג'אנל, בת 53, על יכולתה להיות מקדימה בעצתה, תוך שהיא גם מאזינה חזקה.

"ג'אנל היא האדם הזה שבו היא תקשיב ותקשיב להקשיב ותהיה כמו, 'הכל בסדר'. הוא בחור נהדר,'" ה בישול עם רק כריסטין הסביר כוכב. "אבל כשזה מגיע בדיוק לזה, היא פשוט תהיה כמו, 'בום, צ'קלקה'. מה שכל אישה צריכה זה חבר שהוא פשוט תומך וסוג של טוב. אבל כשצריך לקבל פרספקטיבה אחרת, לא אכפת להם רק לתת לך אותה – וג'אנל מקסימה ככה. היא מקסימה. היא מאוזנת בעיניי, שבה אנחנו מאזנים זה את זה היטב".

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

במהלך אותה הופעת פודקאסט, תושבת יוטה הרהרה גם איך זה מרגיש לשמוע את בעלה לשעבר, 53, אומר שהוא לא "נמשך" אליה.

"למעשה, זה היה רגע מעצים, קשה ככל שהיה", אמר אישיות TLC, 50. "אני קצת מסתכל אחורה ואני אומר, 'אה, אני יכול לראות איפה לא היית כאן וכאן וכאן וכאן וכאן וכאן'. אבל אתה יודע מה? אם זה קורה כל כך הרבה זמן, סיימתי. זה נגמר. אני לא אמשיך להעמיד פנים ואני לא מתכוון להמשיך לעשות את זה".

כריסטין המשיכה, "אם באמת לא נמשכת אליי, ואם באמת לא באמת רצית מערכת יחסים איתי, ולא באמת רצית לבלות איתי… זה היה כמעט כאילו הנטל הזה הוסר . וחשבתי, 'בסדר, אז הגיע הזמן להמשיך הלאה'".

קודי וכריסטין הודיעו על פרידתם בנובמבר 2021 דרך חשבונות האינסטגרם שלהם. למרות שנשבעו להישאר "נוכחות חזקה זה בחייו של זה", באותה תקופה, עזיבתה של כריסטין את משפחת הרבים גרמה לשינוי משמעותי בדינמיקה שלהם. הדרמה התרחשה במהלך העונה ה-17 של נשות אחות.

מעריצים צפו בקודי מדבר על אי ההסכמה שלו עם כריסטין במספר פרקים אחרונים. במהלך הפרק של יום ראשון, 27 בנובמבר, תושב אריזונה ציין שהוא חש כאילו עזיבתה "מרעילה" את מערכות היחסים שלו עם ג'אנל ואשתו הרביעית רובין בראון.

"אני חושב שזה בגלל שלא הבנתי מה אני כשאנחנו לא המשפחה הזאת", הוא הודה במהלך וידוי. "אני מחוץ למסגרת שלי, ואני מחוץ למטרה שלי. אני לא במסלול רוחנית. אני בלגן."

קישור מקור