הערות קודי היו 'סטירה בפרצוף'

הערות קודי היו 'סטירה בפרצוף'

חוסר כבוד. נשות אחות כוכב מרי בראון טוען בעל פרוד קודי בראוןההערכה של נישואיהם הייתה חסרת התחשבות לפני הפיצול שלהם, אומר מקור בלעדית בקשר.

"קודי לא כיבד אותה בעבר, אז זה לא כל כך מפתיע", אומר המקורב בקשר על מערכת היחסים של הזוג לשעבר. "זו סטירת לחי למרי, ורק סיבה נוספת לא לאהוב אותו".

ההערות של המקור מגיעות זמן קצר לאחר שהבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 51, נחשפה במהלך קליפ מה- נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד שהיא והפטריארך הפוליגמי סיימו את נישואיהם לאחר יותר מ-30 שנה.

"אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי", אמר קודי, בן 53, במהלך אימון וידוי בעונה 17. "אם היא הייתה רוצה להמשיך הלאה ולהתחתן עם אחר, היא לא הייתה מתווכחת איתי."

לאחר צפייה בקטע של דבריו של בעלה, סיפרה מרי למנחה סוקניה קרישנן שקודי – לה התחתנה ב-1990 – "לקחה את ההחלטה" לסיים את מערכת היחסים שלהם.

"זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין [Brown] ולהיות כמו, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזו'", המשיכה מרי בקליפ, ששותף לראשונה על ידי אֲנָשִׁים. "'לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה', ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'. כאילו, הוא רק קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

היועץ של LuLaRoe המשיך ואמר שהם עבדו על מערכת היחסים שלהם בעקבות המעבר של המשפחה מלאס וגאס.

"גם מאז שהיה בפלגסטף, הוא גרם לי להאמין שהוא ניסה", אמרה. "אתה יודע, יום השנה הראשון שלנו שהיה לנו כאן בפלגסטף, זה היה 'לחיים להתחלה חדשה', בניגוד ליום השנה האחרון הזה הוא כמו, 'אני אפילו לא יודע למה קראת לי מרי'. הוא אומר, 'אנחנו לא נשואים. אנחנו לא מתנהגים כמו נשואים'".

מרי הייתה אשתו הראשונה של קודי לאחר שנישאו כחוק באפריל 1990. עם זאת, הזוג התגרש ב-2014 כדי שאב ל-18 יוכל להינשא באופן חוקי לאשתו הרביעית, רובין בראון, על מנת לאמץ את ילדיה ממערכת יחסים קודמת. קודי נשאר נשוי רוחנית למרי יחד עם נשות אחיות כריסטין בראון ו ג'נל בראון.

הפיצול של הזוג לשעבר מגיע זמן קצר לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל, בת 53, סיימה את מערכת היחסים שלה עם קודי אחרי יותר מ-30 שנה ביחד.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור בלעדית בקשר ב-9 בדצמבר, והוסיף כי נשות אחות כוכבת "גדלה" מבעלה.

בנוסף למרי וג'אנל, כריסטין, בת 50, הודיעה על פרידתה מקודי בנובמבר 2021 לאחר יותר מ-25 שנות נישואים. הפרידה של קודי מאשתו השלישית הופיעה רבות במהלך העונה ה-17 של תוכנית הריאליטי של המשפחה.

נציגי מרי וקודי בראון לא הגיבו מיד של In Touch בקשה להערה.

קישור מקור