הערת 'אהבתי' של סמי של ג'רזי שור על היותו 'הנראה הכי טוב'

לזרוק צל? סמי "מתוקה" ג'אנקולה "אהבתי" תגובה של מעריץ שאמר שהיא חברת השחקנים "הנראית הכי טובה" ממנה חוף ג'רזי.

סמי, 35, לקח טיק טוק ביום שישי, 6 במאי, כדי לשתף סרטון שמראה אותה יושבת במכונית כשהיא מסנכרנת ל ג'סטין ביברשל "I Feel Funny." מעריצים רבים מיהרו למדור התגובות כדי להחמיא להופעתה, כשאדם אחד כתב, "העובדה שהיא הכי נראית מהתוכנית… לא נעשתה עבודה וכל כך טבעית."

נראה שהיא הטילה צל על חבריה לשעבר על ידי "אהבתי" לתגובה. איש הטלוויזיה לשעבר גם "אהב" תגובות שכינו אותה "יפה" ו"מדהימה".

למרות שסמי לא הופיעה בתוכנית MTV מאז שהסתיימה ההרצה המקורית ב-2012, נראה שכוכבת הריאליטי לשעבר לא יכולה לברוח מהקשר שלה עם התוכנית. בינואר 2022, מייק "המצב" סורנטינו אמר בלעדית ל-In Touch שהוא היה בהלם שסמי לא הופיע בספין-אוף חוף ג'רזי: חופשה משפחתית בעקבות היעדרותו של האקס שלה רוני אורטיז-מאגרו.

באדיבות סמי ג'אנקולה/טיקטוק

"אני בהחלט מופתע מזה [Sammi] עדיין לא חזר, במיוחד מאז שרון נעדר. אתה יודע, פשוט כל החיים שלנו התבגרו והמשיכו הלאה", אמר אז מייק, בן 39. "במקום לתעד אותנו בשנות העשרים לחייה, זה לתעד אותנו בשנות השלושים לחייה".

"אני לא יודע אם היא תפתיע אותנו בעתיד", הוסיף מייק ורמז לעובדה שחברי שחקנים קודמים, כגון ניקול "סנוקי" פוליצי, עשו חזרות מפתיעות לתוכנית. "אי אפשר לדעת. אני לא מבין למה היא עדיין לא חזרה".

מערכת היחסים הסוערת של רוני, 36 וסמי הייתה נקודת עלילה מרכזית חוף ג'רזי במהלך הריצה שלו מ-2009 עד 2012, בזמן שהוא עדיין נדון חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. הזוג כל הזמן נלחם ולפעמים נהיה פיזי אחד עם השני. רוני אפילו זרק מיטה שסמי עמד עליה במהלך ויכוח סוער אחד.

גם סם וגם רוני המשיכו מהרומנטיקה הסלעית שלהם. הבעלים של Sweetheart Styles יצא לדייטים ג'סטין מאי בעקבות פרידתה מארוסה לשעבר כריסטיאן ביסקרדי. בינתיים, רוני קיבלה את פניה של בת, אריאנה סקיי מאגרו, עם חברה לשעברג'ן הארלי באפריל 2018 והוא מאורס כעת ל ספיר מאטוס.

לפני שרוני כרע ברך, הוא נעצר בגין סכסוך לכאורה על אלימות במשפחה באפריל 2021. מאוחר יותר הוא שוחרר בערבות של 100,000 דולר, לדברי עורכי דינו סקוט אי למון ו לאונרד לוין.

קישור מקור