הפוסט הקריפטי של פדרו חימנו על רקע גירושין

להטיח את שנטל? פדרו חימנו שיתף הודעה סתמית תוך כדי גירושיו מאשתו הפרודה, שנטל אוורט, לפני שהוא מתגרה בפודקאסט החדש שלו.

"זכור, שלאנשים יש מושג מדויק על איך אנחנו צריכים לחיות את חיינו, אבל לאנשים האלה אין מושג איך לחיות את חייהם שלהם," המשפחה שנטל כוכב, 30, כתב דרך הסטוריז באינסטגרם שלו ביום חמישי, 21 ביולי.

ואז ביום שישי, 22 ביולי, הוא שיתף פוסט נוסף בו הוא מתגרה בפודקאסט החדש שלו. "הפודקאסט של פדרו חימנו בקרוב מאוד", הוא כתב בפוסט טקסט.

פדרו אמנם לא חשף את הנושאים שבהם הוא מתכנן לדון בפודקאסט, אבל סביר להניח שהוא ייגע בפיצול שלו משנטל, 31.

הזוג לשעבר ערך את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי בעונה 4 של ארוס ל-90 יום, המתעדים את 90 הימים שקדמו לחתונתם ב-25 במרץ 2016.

פדרו ושאנטל פגעו במהירות במחסומים במערכת היחסים שלהם כאשר הוא לא התקבל על ידי משפחתה לאחר שבני הזוג שיקרו ואמרו שפדרו נמצא בארצות הברית על אשרת סטודנט במקום K-1, הלא היא אשרת הארוס. לאחר שהם קשרו את הקשר, השניים המשיכו לתעד את הריב בין משפחותיהם של שנטל ופדרו בעונות 2, 3 ו-4 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? והספין-אוף, המשפחה שנטל.

באדיבות פדרו חימנו/אינסטגרם

פדרו הגיש תביעת גירושין ב-27 במאי וטען כי נישואיהם היו "שבורים באופן בלתי הפיך", על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר. הזוג לשעבר נפרד ב-27 באפריל.

לשני האקסים הוצא צו מניעה הדדי בעת הגשתו. הם "מונעים מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, מבזה, מאיים, מטריד או מטריד את הצד השלילי, נמנע מלמכור, לשעבד, לסחור, להתקשר למכירה או להיפטר או להסיר בדרך אחרת. מתחום השיפוט של בית המשפט כל רכוש השייך לצדדים למעט במהלך העסקים הרגיל, המאופק מביטול או שינוי ביטוח בריאות, רכב או חיים עבור הצדדים ונמנע מניתוק או ניתוק השירותים הביתיים, לרבות אך ללא הגבלה לחשמל, גז, מים וטלפון", לפי המסמכים.

גם בהגשה, פדרו ביקש דיון חירום וטען כי שנטל משכה לכאורה מעל 257,000 דולר מהחשבון העסקי המשותף שלהם. בנוסף, יליד הרפובליקה הדומיניקנית טען כי אשתו הפרודה העבירה לכאורה את כספיהם המשותפים לחשבון על שמה ואחותה חורף אוורטהשם של. עם זאת, שופט דחה את בקשתו לשימוע חירום ב-31 במאי.

ב-7 ביולי, ילידת ג'ורג'יה הגישה תגובה וטענה שפדרו בגד בה במהלך נישואיהם. היא ציינה את הסיבות לפיצול ביניהם כ"ניאוף מצד העותר" וכן "יחס אכזרי" מצדו, לרבות "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". שנטל גם טענה שנישואיהם "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

מאוחר יותר הגישה שנטל בקשה להחתמת הגירושים המתמשכים שלה מפדרו המנוכר ב-12 ביולי, בטענה שהוא קיבל "איומים במקום עבודתו ובפלטפורמות שונות של מדיה חברתית", לפי הגשה שהגיעה לידי בקשר.

איש הטלוויזיה הוסיפה במסמכים, שהגישה במחוז גווינט, ג'ורג'יה, כי האיומים "עלולים לגרום נזק פוטנציאלי לא רק לכושרו לעבוד אלא גם לגופו. [and] בטיחות אישית."

קישור מקור