הפרידות הכי גרועות בתולדות הזכיינות, פרטים

הפרידות הכי גרועות בתולדות הזכיינות, פרטים

לא תמיד בר מזל באהבה! בעוד שרבים מהזוגות הופיעו ארוס בן 90 יום מצאו את מאושריהם, אחרים התקשו לגרום לאהבתם להימשך.

זוג אחד שלא הצליח לגרום לדברים לעבוד היה ג'וליאנה קוסטודיו ו מייקל ג'סן. לאחר הופעת הבכורה שלהם בעונה 7, המעריצים הביעו במהירות ספקנות כשהתגלה שיש להם א פער גילאים של 19 שנים.

לשעבר TLC כוכבים, שנפגשו בזמן שהשתתפו במסיבת יאכטה בקרואטיה, הגנו על פער הגילאים שלהם של כמעט שני עשורים בזמן הרומן שלהם. "אנשים מוזמנים לחשוב, להרגיש מה שהם רוצים. אנחנו ביחד, אנחנו אוהבים אחד את השני, זה מאוד אמיתי", אמר מייקל על מערכת היחסים שלו עם E! חֲדָשׁוֹת בנובמבר 2019.

ג'וליאנה הוכיחה שגם פער הגילאים שלהם לא הפריע לה, והיא השתלבה בעולמו של מייקל. הדוגמנית אפילו זכתה לשבחים של אשתו לשעבר של מייקל, שרה נאסו, ושני ילדיו הקטנים מקס וססי.

כשהזוג חזר לספין-אוף ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי במאי 2020, הם בודדו עם אשתו לשעבר של מייקל ובעלה החדש, שון נאסו. המצב הלחיץ ​​את מערכת היחסים שלהם, כאשר מייקל כינה מאוחר יותר את הרומן שלהם "נפגע של COVID-19" כאשר הוא הכריזו על הפיצול שלהם לאחר כמעט שנתיים של נישואים באוקטובר 2021.

"הפסקה מהירה מהפסקת המדיה החברתית שלי כדי לומר… #HappyNiversary @julianacustodiooo, היום הוא רק יום הנישואין השני שלנו, ולמרבה הצער, האחרון שלנו", כתב אז יליד קונטיקט באמצעות אינסטגרם. "אני שמח שהמשכת הלאה ומצאת במהירות מישהו חדש. אני מקווה שתזכו לאהבה ואושר מתמשכים ותשיג כל חלום שאליו יצאת. אם מישהו יכול לעשות את זה, זה אתה, ואני תמיד אדאג לך. אני אשאר איתך בזיכרונות הנפלאים שחלקנו יחד. הלב שלי שבור."

לאחר מכן ירתה ג'וליאנה לאחור מפריך את טענתו שהמגיפה הייתה אחת הסיבות מאחורי הפיצול שלהם. "כולנו יודעים שיש יותר מזה", כתבה ילידת ברזיל בתגובה משלה מאוחר יותר באותו היום.

"כמו כולם, עברנו תקופה קשה מבחינה כלכלית, אבל לא הייתה לי בעיה לעזור לך, לילדים, לגרושתו ובעלה מבחינה כלכלית, כי אני הייתי היחידה שעבדה באותו זמן, אבל כולנו יודעים איך המצב נשחק," היא המשיכה, כשהיא מתייחסת לכך שהבית שלהם היה בפנים איום של עיקול. "לא הייתי חלק מהמשפחה יותר, הרגשתי כמו משרתת. זה היה רעיל עד כדי כך שלא חייתי את החיים שרציתי לחיות".

ג'וליאנה ומייקל הם לא הזוג היחיד שמופיע בתוכנית הריאליטי עם פיצול מבולגן. המשיכו לגלול כדי להסתכל אחורה על כמה מהפרידות המבולגנות ביותר שהיו ארוס ל-90 יוםה הִיסטוֹרִיָה.

קישור מקור