הצהרת ג'נל בראון על עזיבת קודי

הצהרת ג'נל בראון על עזיבת קודי

מדברת את הקטע שלה. נשות אחות כוכב ג'נל בראון פתחה על סיום נישואיה לבעלה קודי בראון במהלך הפרק של יום ראשון, 8 בינואר, שאחרי בקשר חשף באופן בלעדי שהזוג נפרד.

"אני לא מחכה לו. די התאבלתי על כך שהחלק הזה מהחיים שלנו נעלם", הסבירה ג'אנל, בת 53, במהלך ראיון פרטי, וציינה שהיא וקודי היו פרודים במשך "חודשים" באותו שלב. "לא נשבר לי הלב. זה לא שובר את הלב בשבילי כמו בשביל זה כריסטין [Brown]. פשוט התאבלתי שהחיים האלה נעלמו. הייתה לנו ריצה נהדרת".

ג'אנל הודתה שהמחויבות שלה לקודי באה מ"חובה" ו"אמונה" אבל "לא מאהבה", והוסיפה, "אני חושבת שאם שנינו נשב היינו מסתכלים זה על זה ואומרים… באמת? קודי ואני נפרדנו ואני שמח, אני ממש שמח".

ההצהרות של כוכב ה-TLC באות לאחר מכן בקשר אישר באופן בלעדי שהזוג הפסיק את זה ב-9 בדצמבר.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", אמר מקור בקשר בזמנו, והוסיפה שג'אנל "גדלה" מבעלה.

ג'אנל הצטרפה למשפחת בראון ב-1993 כאשר נישאה מבחינה רוחנית עם הפטריארך הפוליגמי באותו ינואר. באותו זמן, קודי היה נשוי כחוק לאשתו הראשונה, מרי בראוןאיתו התחתן באפריל 1990. זמן קצר אחרי ג'אנל, כריסטין הצטרפה למשפחה הגדלה בטקס רוחני במרץ 1994, ואחריה האישה הרביעית רובין בראון במאי 2010. לאחר יציאתה של ג'אנל, קודי נשאר נשוי רוחנית למרי, ממנה התגרש ב-2014 כדי להתחתן כחוק עם רובין ולאמץ את ילדיה מנישואיה הקודמים. כריסטין עזבה את המשפחה בנובמבר 2021.

בכמעט 30 השנים שבהן ג'אנל וקודי היו נשואים, הם קיבלו בברכה שישה ילדים יחד: הבן לוגן בראון במאי 1994, הבת מדיסון בראון בנובמבר 1995, הבן האנטר בראון ב-1997, הבן גאריסון בראון באוקטובר 1998, הבן גבריאל בראון ב-2001 והבת סוואנה בראון בדצמבר 2004.

מערכת היחסים של בני הזוג לשעבר החלה להתערער על רקע מגיפת נגיף הקורונה עקב הכללים הנוקשים של קודי שנקבעו כדי לאפשר למשפחה להמשיך לבקר אחד את השני. ג'אנל – יחד עם האחות לשעבר כריסטין – התחבט עם איש העסקים על הנחיותיו.

במהלך פרק בינואר 2022 בסדרת ה-TLC של המשפחה, ג'אנל טענה שקודי רמזה שהיא לא "זהירה" בנוגע לחיים החברתיים של הבנים גייב וגריסון.

"אני חושב שאתה מבין את התמונה הגדולה שיש לי, ואני רוצה שתכבד את זה, בסדר?" אמר קודי בזמנו, שג'אנל אמרה לו "להסתלק".

ג'אנל בילתה בסופו של דבר את חג ההודיה עם ילדיה הרחק משאר החגים, מה שלכאורה עשתה שוב בשנת 2022 כששיתפה תמונה של "קהל חג ההודיה" שלהם.

"אסירת תודה למשפחה ולחברים", היא כתבה את התמונה הקבוצתית ששותפה באמצעות אינסטגרם.

למרות שבילתה את רוב חייה כאחת מנשותיו של קודי, ג'אנל הרהרה בעבר האם אורח חיים פוליגמי מתאים לה להמשך הדרך.

"תפסתי את עצמי בשבועות האחרונים ממש משקפת ואומרת, 'בסדר, תראה: האם אני עדיין בוחרת בנישואי רבים?'", אמרה בפרק בינואר 2022. "כן, אני עדיין בוחר בזה, אבל הייתי חייב [make] ההחלטה המודעת הזו עם עצמי".

"הייתי צריך לחשוב באמת. הילדים שלי כמעט גדולים ואין צורך עצום להישאר יותר. זו הייתה דרך נפלאה לגדל ילדים", הוסיפה אז. "עם קודי ואני כרגע, היחסים שלנו די מתוחים. ואתה יודע, קל להתרחק."

קישור מקור