הצוענית רוז בלנשרד מתחתנת עם ריאן סקוט אנדרסון בכלא

הנה באה הכלה! הצוענית רוז בלנשרד נָשׂוּי ריאן סקוט אנדרסון בתוך 10 שנות המאסר שלה, בקשר יכול לאשר.

ריאן הוא בן 36 והוא מלייק צ'ארלס, לואיזיאנה, לפי רישיון הנישואין שהושג על ידי בקשר. הזוג התחתן במחוז ליווינגסטון, מיזורי ב-27 ביוני 2022, בעוד שהתעודה נרשמה ב-21 ביולי 2022.

ג'יפסי, בת 30, הייתה בעבר במערכת יחסים עם גבר בשם קן, אותו הכירה דרך תוכנית של חברים לעט בכלא שלה. באפריל 2019, בקשר חשפו באופן בלעדי שהם מאורסים. עם זאת, אמו החורגת של צועניה, קריסטי בלנשרדאישרו שהם ביטלו את האירוסין עד אוגוסט אותה שנה.

בעקבות פרידתה מקן, חבר המשפחה של ג'יפסי, מרצ'לי מהודרתמסופר באופן בלעדי בקשר שהיא יצאה עם גברים רבים בכלא.

"אני חושש שהיא תפגוש מישהו ותתחתן איתו", אמר פנסי באוגוסט 2021, וציין שג'יפסי דיברה עם כמה גברים מאחורי סורג ובריח.

באדיבות משפחת בלנשרד

"אלה בחורים מקבוצות התמיכה, מקבוצות התמיכה של הצוענים", הסבירה. "הם התחברו לצועני, ורבים מהם רק רוצים תהילה. אחד הבחורים היה מבוגר ב-20 שנה; הם כבר נפרדו. חלק מהחבר'ה אפילו הלכו לכלא כדי לפגוש את צועני".

פנסי הוסיפה שג'יפסי "מתכננת להתחתן עם קן בכלא, למרות שהיא מעולם לא ראתה את הטבעת". היא המשיכה, "קן, היא [former] ארוס, לא היה בזה בשביל צועני; הוא ראה בה פרה מזומנים. היא סיימה את זה עם קן, היא לא בטחה בו יותר. גם קן לא בטח בה."

ג'יפסי מרצה כעת עונש של 10 שנות מאסר בגין מעורבותה ברצח אמה, די די בלנצ'רד, שלפי ההערכה סבלה מתסמונת מינכהאוזן. ההפרעה הנפשית גרמה לדי די להמציא את גילה של ג'יפסי ומחלות רפואיות שונות כדי לזכות באהדה ולהועיל מארגוני צדקה. בתו של די די הפכה לכוכבת מקומית וקיבלה נסיעות חינם, כולל לדיסנילנד, בזמן שגם מיטיבי לכת שילמו את החשבונות שלהם.

ג'יפסי העידה מאוחר יותר ששנים של טיפול רפואי והתעללות מיותרים הם שדחפו אותה להציע לחבר שלה דאז, ניקולס גודג'וןצריכה להרוג את אמה.

ניקולס מרצה כעת מאסר עולם על הפשע. בינתיים, ג'יפסי תהיה זכאית לשחרור על תנאי ב-2024.

קישור מקור