הציטוטים של ריי ג'יי על קלטת הסקס שלו 'עסקה' עם קים קרדשיאן

הציטוטים של ריי ג'יי על קלטת הסקס שלו 'עסקה' עם קים קרדשיאן

אומר את האמת שלו. למעלה מעשור לאחר שחרורו הראשוני, קים קרדשיאןקלטת סקס עם החבר לשעבר ריי ג'יי היה נושא חם. במהלך פרק של הקרדשיאנסאיל היופי טען שצילומים בלתי נראו אמורים לדלוף.

קלטת הסקס הידועה לשמצה דלפה ב-2007 לפני שקרדשיאן הפכה לשם דבר. במהלך העונה הראשונה של מתעדכן עם הקרדשיאניםמייסדת SKIMS ניסתה בטירוף להתנתק מהקלטת שנועדה להישאר פרטית בין בני הזוג לשעבר.

במהלך הקרנת הבכורה של התוכנית המצליחה Hulu, קרדשיאן טענה שנותרו צילומים של קלטת הסקס ונראתה בטלפון עם עורכי דין כדי לעצור כל הפצה אפשרית של הקלטת.

"זה כאילו מעל גופתי המתה זה לא יקרה שוב", אמרה לבעל לשעבר קניה ווסט בטלפון תוך כדי בכי היסטרי.

בהמשך הסדרה, ווסט טס לניו יורק ביום בו קרדשיאן אירחה סאטרדיי נייט לייב להעביר ביד את הצילומים שנותרו. כפי שניתן לראות בתוכנית, מייסד KKW Beauty פתח מזוודה שהייתה מלאה במחשב שולחני ובכונן קשיח שהכיל את כל הצילומים של סרט הסקס.

ווסט נפגש עם זמרת "One Wish" ב-LAX כדי לאחזר את הסרטון הביתי, עם זאת, ריי ג'יי הכחיש שהיו צילומים מפורשים על שולחן העבודה במהלך ההחלפה.

"זה היה כל מה שהרגשתי שאפשר היה להסתכל עליו בצורה שלילית", אהבה והיפ הופ כוכב סיפר דואר יומי ביום חמישי, 5 במאי. "זה היה הודעות טקסט איתי ועם קים לאורך השנים, זה היה הרבה תמונות שונות ששלחנו אחד לשני במהלך השנים לאחר קלטת הסקס."

עורך דינה של קרדשיאן גם אישר כי לא היה "שום דבר מיני" מהצילומים שהשיגה. הסרטונים היו תוכן לא מפורש מהמסע של הזוג לשעבר למקסיקו.

יתר על כן, ריי ג'יי טען שהוא מעולם לא הדליף את הסרטון הראשוני למבוגרים מ-2007 של הזוג לשעבר, בטענה שקרדשיאן ואימא קריס ג'נר היו מעורבים בפרסום קלטת הסקס. "מעולם לא הדלפתי כלום. מעולם לא הדלפתי קלטת סקס בחיי", הוא חשף.

"זו תמיד הייתה עסקה ושותפות בין קריס ג'נר וקים ואני ותמיד היינו שותפים מאז תחילת הדבר הזה".

נציגי קרדשיאן וג'נר לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

המשיכו לגלול כדי לראות את כל מה שריי ג'יי אמר על קלטת הסקס שלו עם קים קרדשיאן.

קישור מקור