"הקוסמים מווייברלי פלייס" אלום דן בנסון הוא כוכב המעריצים היחיד

לְשֶׁעָבַר המכשפים מווברלי פלייס כוכב דן בנסון נשאר עסוק מאז הופיע בערוץ דיסני להראות בתור רק יוצר המעריצים. המשיכו לגלול כדי לגלות מה הוא עשה מאז הופעתו האחרונה בסדרה ב-2012.

האם "הקוסמים מווייברלי פלייס" אלום דן בנסון נמצא ב-OnlyFans?

דן השיק את שלו רק דף מעריצים בשנת 2022. מנויים יכולים לצפות בתוכן שלו, הכולל עירום, תמורת 20 דולר לחודש.

למה דן בנסון התחיל ליצור תוכן ב-OnlyFans?

דן פתח על החלטתו להמשיך בקריירה בבידור למבוגרים ב-a סרטון TikTok שותף ב-7 בינואר.

"בעצם, כשהייתי בתוכנית המכשפים מווברלי פלייס, הייתי מקבל הודעות מאנשים כל הזמן, חלק מאלה היו נשים שנראה לי מושכות להפליא", הסביר בקליפ. "מסתבר, שליחת הודעות לנשים האלה, שהתברר שהן לא מי שהן אמרו, לא היה הרעיון הכי טוב, כי הייתי שולח להן תמונות עירום, והן היו מצטלמות את תמונות העירום האלה ואז מפרסמות אותן באתרים מקוונים. ”

יליד מיזורי הסביר שהתמונות הגיעו "בכל הרשת", והוסיף שהחוויה הייתה "די טראומטית".

דן המשיך ואמר שהוא ניסה להסיר את התמונות מהאינטרנט. "אבל כפי שאתה יכול לדמיין, זו הייתה משימה די קשה", שיתף. "בסופו של דבר כמעט איבדתי את מקום עבודתי מאוחר יותר בחיי בגלל זה אחרי שסוג של פרישתי ממשחק."

למרות שראה במקור את החוויה כ"שלילית", דן הסביר שהוא הפיק את המרב מהמצב. "החלטתי להפסיק להילחם נגד זה ובמקום זאת, ללכת לכיוון השני ולהישען אליו לחלוטין ולבנות דף במקום לתת לאנשים האלה למכור את הפרטיות שלי", הצהיר הכוכב של קילינג דיאז. "אז התחלתי את ההרפתקה הזו בשנה שעברה."

דן הוסיף כי הוא נהנה מהזמן שלו ב-OnlyFans עד כה. "נהניתי מאוד", הוא ציין. "פגשתי הרבה אנשים נהדרים באמת בתעשיית הבידור למבוגרים, וזה שינה את חיי לטובה".

במה פעל דן בנסון?

הוא ידוע בעיקר בזכות כיכבו של זקה ביקרמן כאורח המכשפים מווברלי פלייסשכיכבה סלינה גומז, דוד הנרי ו ג'ייק טי אוסטין, בין השנים 2007-2012.

ביי/שטרסטוק

הקרדיטים האחרים למשחק של דן כוללים הופעות אורח פיל של העתיד, American Dreams, זואי 101, תרגול פרטי ו סמוקי נייטס.

הקרדיט האחרון שלו היה בתור אלכסנדר בקארל בסרט 2018 להרוג את דיאז.

קישור מקור