הקלאפבקים הטובים ביותר של קוקו אוסטין לאמא-שיימינג לאורך השנים

הקלאפבקים הטובים ביותר של קוקו אוסטין לאמא-שיימינג לאורך השנים

אמא חזקה. קוקו אוסטין מעולם לא פחדה לעמוד מול מבקרים שחשו צורך לדון בהחלטות ההורות שלה לאורך השנים.

קוקו התחתנה אייס טי בדצמבר 2005. לאחר עשור אחד של נישואים, הזוג קיבל את פני בתם, שאנל, ב-2015. בנוסף לשאנל, חוק וסדר: Uni Victims Specialט השחקן הוא גם אבא לבת לטשה מארו ולבן טרייסי מארו ג'וניור ממערכות יחסים קודמות.

הדוגמנית מעולם לא התביישה לחלוק פרטים בכל הנוגע לחייה האישיים, כולל אהבתה להיות בהריון.

"אני לא יכולה להגיד כמה אהבתי להיות בהריון, ואני עדיין בהריון", אמרה אֲנָשִׁים ב-2015 לפני שקיבל את פני שאנל. "אני צוחק על זה, אף פעם לא חשבתי שארגיש ככה כי כשהייתי בכושר כל חיי, לא ידעתי איך הגוף שלי יגיב. הרגשתי כמו, 'אוי בנאדם, איך אני אוהב להתפוצץ כמו לווייתן ולא לאהוב את הגוף שלי?'".

היא המשיכה וחשפה שההריון גרם לה להרגיש "ההפך" ממה שהיא ציפתה להרגיש. "כשאת נכנסת להריון את מכבדת לחלוטין את העובדה שאת בהריון ואת אוהבת את הבליטה, ואת אוהבת את ההרגשה של משהו שצומח בתוכך. יכול להיות שפחות אכפת לך מהגוף שלך", הסביר איש הטלוויזיה. "אני אומר עד היום, אני יכול להיות בהריון עד סוף חיי. תאמין לזה או לא."

באותו זמן, קוקו ציינה שהיה לה הריון קל יחסית. היא הסבירה שהיא "לא קיבלה בחילות בוקר" ומעולם לא חשה "בחילה".

באותו זמן, קוקו אמרה שהיה לה הריון קל יחסית, וציינה שהיא "לא קיבלה בחילות בוקר" ומעולם לא חשה "בחילה".

למרות שהריונה היה חלק, המסע שלה כאם לא תמיד היה אותו הדבר.

במהלך השנים, קוקו נאלצה להגן על עצמה כאם מפני מבקרים.

"אני רציני לגמרי כשאני אומר שאני אוהב להיות אישה. אני אוהבת את התפקיד שאני משחקת… אני יכולה להיות קוקו משוגע לפעמים אבל יש לי לב טוב", היא מחאה כפיים ב-2015 באמצעות טוויטר. "תן לי להוסיף, אין לי מטפלות או בייביסיטר. הייתי ב-100% ידיים עם שאנל. אני גם מנקה את הבית שלי ועושה את הכביסה שלי בעצמי #100% אישה."

המשיכו לגלול כדי לראות כמה מהקולות הטובות ביותר של קוקו לאמא-מביישות.

קישור מקור