ג'וש דוגר בכלא FCI Seagoville טקסס לאחר גזר הדין

הקלטת סודית בכלא ג'וש דוגאר דלפה: פרטים

אסירים עמיתים מ-Segoville FCI – הכלא בטקסס שבו ג'וש דוגר ירצה את עונשו של 12 שנים – ניתן לשמוע מתלונן על היותו "בין ידוען אחר" תוך כדי דיון על היחס המיוחד שלדבריהם יקבל כוכב הריאליטי לשעבר בהקלטה סודית לכאורה שהודלפה ביום שישי, 1 ביולי.

"אני הולך לקבל את החתימה שלו", ניתן לשמוע אסיר אחד אומר על כוכב ה-TLC המושפל, בן 34. "אני יודע שהוא הולך להיות כאן הרבה זמן".

MEGA

"הם רצו שניכנס ונדאג שהמקום ייראה נקי ומסודר לפני שהוא הגיע לכאן", אפשר לשמוע אסיר אחר אומר. "לא ידענו מה זה היה."

"שמעתי על הבחור הזה כשהייתי במקום האחרון שלי", אמר עוד אחד.

האסירים המשיכו לדון בנושא 19 ילדים וספירה עבר הריאליטי של אלום.

"כשה-s-t פגע במעריץ וההופעה בוטלה, כל ה-s-t המטורף הזה בגללו", אמר אדם אחד על הבעיות המשפטיות שלו, "אמרתי, 'זה יהיה מטורף להיות ביחידה עם מישהו כמו זֶה.'"

"היית חושב עם היותה תוכנית ריאליטי שהם לא היו מבטלים את זה [due to his arrest], זו המציאות'", הגיב אחר. "העניין הוא שהמציאות היא לא באמת מציאות!"

"הכל בתסריט", הוסיף אסיר אחר.

כאשר מגיעים על ידי בקשר, סיגווויל לא היה מודע לסרט שדלף. כך סיפרה לשכת הכלא בקשר בהצהרה, "איננו יכולים לאמת את האותנטיות של ההקלטה שהפנית אליה. עם זאת, אנו יכולים להבטיח לך, יש צוות ניהול מוסמך במוסד הכליאה הפדרלי (FCI) Seagoville כדי להבטיח ש- FCI Seagoville פועל בצורה בטוחה ומאובטחת תוך מתן תוכניות שהן קריטיות לרפורמה מוצלחת של אסירים ולכניסה מחדש לחברה."

ההקלטה דלפה ימים ספורים לאחר שכוכב ה-TLC לשעבר הועבר לכלא האבטחה הנמוכה של טקסס כדי להתחיל לרצות את 12 שנות מאסר לאחר שנמצא אשם באשמת פורנוגרפיית ילדים.

"למרות שסיגווויל היא בעלת אבטחה נמוכה ואינה ידועה באלימות כלפי אסירים, זה קורה", אמר מקורב בלעדית בקשר ב-29 ביוני, והוסיף שג'וש "מבוהל מהכלא".

"הוא מתכוון למה שעמיתים פושעים ואסירים בזים: עבריין מין ילדים", הוסיף המקור. "אף אחד כאן לא מרחם עליו", אמרו על המתקן המאכלס כיום יותר מ-1,700 אסירים.

במהלך שהותו בכלא בטקסס, אב לשבעה לא יורשה לביקור זוגי עם אשתו, אנה דוגר. המגע הפיזי היחיד שיותר לו עם אנה, בת 34, הוא "לחיצות ידיים, חיבוקים ונשיקות (בטוב טעם)", לפי אתר לשכת הכלא.

ג'וש יורשה רק ארבע שעות של זמן ביקור בחודש, כאשר החיבה הפיזית מותרת רק בתחילתו ובסיומו של כל ביקור.

קישור מקור